Установлены системы снеготаяния

Встановлено системи сніготанення

Для ТРЦ “Аврора” у місті Запоріжжя встановлені системи сніготанення.

Двох паркінгів, ступенів центрального входу, заїзду для інвалідів та антиобледеніння водостічної системи покрівлі, а так само “тепла підлога” в тамбурі центрального входу.

Застосовувалося обладнання на базі нагрівальних кабелів Nexans і апаратури управління OJ Electronics. Потужність всієї системи 89,3 Квт., 2012-2013 роки. Системи обігріву доріг, ступенів, під’їзних шляхів, паркінгів це перш за все забезпечення безпеки пересування транспортних засобів і людей. У той час як сніг і лід можуть задати серйозних проблем для них.

При будівництві Торгового Центру “АВРОРА” у місті Запоріжжя було передбачено розв’язання цих проблем спеціальним проєктом систем лід відтавання. Наша компанія виграла тендер на установку систем сніготанення та антизледеніння. І протягом 2012-2013 років повністю виконала свої зобов’язання з постачання обладнання та монтажу даних систем. Обігрів в’їздів у два паркінги, обігрів в’їзду для інвалідів, обігрів ступенів центрального входу, обігрів воронок водостічної системи покрівлі, обігрів (антизледеніння) покрівлі над центральним входом, тепла підлога входу в торговий центр. Роботи та послуги з постачання обладнання виконані без зауважень і в термін, пройшло п’ять років, а система працює без гарантійних випадків.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *