Система снеготаяния международного аэропорта

Система сніготанення міжнародного аеропорту

Виконано роботи під ключ системи сніготанення та антизледеніння для аеропорту із застосуванням сучасних технологій та обладнання. Що дозволило авіації виконувати поставлені завдання в складних погодних умовах

В області закриття воріт в ангарах технічного обслуговування літаків Boeing. Компанія Будіндустрія Дніпро виконала для компанії Дніпро авіа комплекс робіт по боротьбі з обмерзанням зони воріт ангара технічного обслуговування літаків. В результаті літаки можуть проходити ремонт і технічне обслуговування в будь-яку погоду. І навіть коли на вулиці сніг і лід. При будівництві нового ангара в Дніпропетровському аеропорту була передбачена проектом система боротьби з обмерзанням зони в’їзду (відкриття воріт). І ми, згідно з проєктом, виконали дані роботи та поставили обладнання – нагрівальні кабелі, метеостанції контролю і управління роботою обігрівом.

Роботи виконані, замовник задоволений. Застосовувалося обладнання на базі нагрівальних кабелів Nexans і апаратури управління OJ Electronics, потужність всієї системи 37,2 Квт., 2012 рік.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *