Виконали пристрій активного блискавкозахисту

Виконали пристрій активного блискавкозахисту

Виконали пристрій активного блискавкозахисту для захисту виробничих і адміністративних будівель у Дніпропетровську, вул. Стартова 3

Дуже часто замислюються про виконання робіт по влаштуванню систем грозозахисту. Тільки після того, як блискавка нагадує про себе своєю руйнівною силою. Так і в цьому випадку: після того, як удар блискавки припав на металеві ворота підприємства. У той момент, коли персонал виходив через них. І в результаті чого одного чоловіка відвезли в тяжкому стані в реанімації. Тільки після цього випадку господар задумався про пристрій грозозахисту свого підприємства. Для вибору підрядника на настільки відповідальне завдання вибрали нашу компанію (за порадою наших клієнтів).

При виборі обладнання враховувалося вимога замовника захистити всю територію підприємства, без проведення глобальних розкопок. Оскільки підприємство вже існувало довгий час і територія вже забетонована.

Вибір був зупинений на активній системі блискавкозахисту з використанням активного блискавкоприймача PREVECTRON TS 6,60 Millenium – M20 виробництва Indelec (Франція) дані блискавкоприймач відрізняються від інших подібних високою якістю, надійністю з цим обладнанням. Ви будете в цілковитій безпеці. Рекомендуємо! Роботи виконувалися з використанням спеціальної техніки для підйому та установки блискавкоприймальної щогли, 2015 рік.

устройство активной молниезащиты

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *