Комплекс робіт від проекту, постачання обладнання та монтажу системи блискавкозахисту

Комплекс робіт від проекту, постачання обладнання та монтажу системи блискавкозахисту

Дніпро 2016-2018. Виконання комплексу робіт, з влаштування системи блискавкозахисту. Для генпідрядної організації “Боловськая будівельна компанія”. Виконує будівництво житлового комплексу “Олімпійський” в Дніпрі.

Компанія Стройіндустрія Дніпро виконує роботи з 2016 року під час введення житлових блоків.

Завдання перед нами була поставлена ​​виконати весь комплекс робіт відповідно до вимог ДБН України. Але при цьому вартість повинна бути мінімальною. Скажу вам вимога була складним, але маючи у своєму “портфелі” великий асортимент обладнання для блискавкозахисту різних виробників, а так само власну бригаду монтажників та інженерів ми впоралися із завданням. І при цьому виконали всі вимоги до систем захисту від блискавок будівель і споруд, які існують в нашій країні.

Будівництво житлового комплексу триває і ми виконуємо свої обов’язки перед генеральним підрядником. Мешканці новобудови можуть бути впевнені у своєму захисті від природної стихії. Блискавкозахист від “Стройіндустрія Дніпро” це впевненість в сьогоднішньому і завтрашньому дні без компромісів якщо вони стосуються безпеки. Товари по захисту від блискавки. З усіх питань, звертайтеся до наших фахівців.