Комплексний блискавкозахист

Комплексний блискавкозахист

Комплексний блискавкозахист, який виконано при реконструкції апеляційного суду в м Дніпро

Наша компанія Стройіндустрія Дніпро виконала комплекс робіт, який містить поставку і монтаж обладнання зовнішньої та внутрішньої системи блискавкозахисту будівлі.

При цьому, ми використовували обладнання Німецького виробника J.PROEPSTER. Важливо відзначити, що для захисту від перенапруги внутрішніх електромереж, ми зробили внутрішній блискавкозахист будівлі. Це, перш за все, допоможе зберегти в цілісності й схоронності все електрообладнання, в разі удару блискавки.

Висловлюємо подяку співробітникам суду за організаційну допомогу і сприяння нашим фахівцям у проведенні робіт.

Зовнішній блискавкозахист будівлі виконано обладнанням для плоскої покрівлі. При цьому ми використовували якісні Німецькі матеріали. Наприклад, дріт оцинкований, сталевий діаметром 8мм., утримувачі дроту для дахів з пластиковою основою. Також ми застосували алюмінієві блискавкоприймачі L = 3000 mm. для захисту вентиляційних труб. Внутрішній блискавкозахист будівлі виконано на основі іскрових розрядників струму блискавки від J.PROEPSTER, які за статистикою є надійними та довговічними.

Крім того, ще один важливий елемент зовнішнього блискавкозахисту – це її заземлення. Тому, що без нього блискавкозахист НЕ блискавкозахист. Іншими словами, вона не буде працювати взагалі. Тому, всі роботи по влаштуванню контуру заземлення блискавкозахисту, фахівці компанії виконували так само з дотриманням всіх норм і вимог, що пред’являються до таких об’єктів.

І на закінчення, по закінченню робіт ми надали нашому замовнику розширену гарантію на обладнання 10 років. Важливо зауважити, що гарантія, на виконані роботи, склала 3 роки. Думаємо, це серйозні терміни, які підтвердили високу якість використовуваних матеріалів, а так само професіоналізм монтажної організації.

Колектив компанії “Стройіндустія Дніпро” бажає нашому замовнику в особі апеляційного суду, плідної роботи на благо нашого суспільства, а про блискавку вже можна не турбуватися.