Електрообігрів сходинок і зони руху

Електрообігрів сходинок і зони руху

Вперше в місті відкриється нова паркова зона «Зелений Гай» в якій буде реалізований електрообігрів ступенів і зони руху для інвалідів, мам з колясками і ін.

Компанія «Стройіндустрія Дніпро» виконала роботи, такі як електрообігрів ступенів і зони руху. Це пристрій систем сніготанення ступенів і з’їзду. Вони застосовуються, щоб захистити людей як мінімум від травм. Виконується такі роботи з використанням найсучаснішого матеріалу. Це технологічно надійне обладнання у всьому світі. Застосовувалися такі матеріали як нагрівальний кабель. Це Nexans (Норвегія) і система контролю та управління від Oj Electronics (Данія). Всі роботи виконані з дотриманням всіх міжнародних правил і технічних норм при роботі з цим обладнанням.

І це говорить про те, що сніготанення в парку «Зелений Гай» в м Дніпрі буде працювати вічно! Дякуємо нашим партнерам по цьому об’єкту компанію «Промпроектенергобуд». За їх правильний вибір обладнання та підрядної організації. Більше про електрообігрівання, роботи які ми виконуємо, можна почитати в статті кабельний електрообігрів.

Электрообогрев ступеней и зоны движения