Для коттеджа система снеготаяния

Для котеджу система сніготанення

У місті Запоріжжі встановлена система сніготанення

Сніготанення відкритих терас 1 і 2 поверхи, щаблі зон входу, відкрита альтанка з барбекю. Використовувався нагрівальний кабель PROFI THERM Eko плюс 23 (Україна) завод “Одескабель” загальною потужністю 16,5 Квт. Апаратура управління на базі обладнання: Terneo (виробництва Україна) і OJ Electronics (виробництва Данія), 2015 рік.

Наша компанія ставить перед собою завдання задовольнити потреби замовника, використовуючи свої знання, досвід, наявність великого асортименту обладнання, перевіреного часом і має сертифікати якості.

В такій ситуації в м. Запоріжжя був використаний нагрівальний кабель PROFI THERM Eko плюс 23 Українського виробництва. Який коштує дешевше за імпортні аналоги, але цілком справляється з поставленими завданнями. Замовник в цьому випадку не зміг собі дозволити нагрівальний кабель Nexans. І ми запропонували йому варіант з Українським кабелем, і він погодився.

Минуло вже три зими, обладнання працює, очищаючи від снігу і льоду ступені. Обігрів тераси, барбекю, даруючи радість, комфорт і відчуття домашнього затишку своїм господарям. Це говорить про те, що Українське обладнання для систем сніготанення так само має право на життя. За умови дотримання правил монтажу та розрахунку систем сніготанення. 2015 рік.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *