Записи и статьи

Антизледеніння “під ключ”

Компанія Стройіндустрія Дніпро в листопаді 2018 року виконала комплекс робіт з проєктування, постачання обладнання та монтажу системи антиобмерзання для Гіпермаркету “Нова Лінія” в місті Запоріжжя. Проєктування системи антиобмерзання – найважливіша ділянка роботи, від якої залежить, чи буде система правильно працювати, або проблема обмерзання тільки посилиться! Тому були залучені кращі проєктувальники компанії, які успішно впоралися з поставленим завданням: робота всієї системи вже показала себе в складних погодних умовах грудня 2018 та січня 2019 років.

Робота системи антиобледеніння покрівлі в роботі.

Вибір обладнання було зробити не складно тому вимога замовника було однозначне: тільки краще! Нагрівальний кабель: TXLP BLACK DRUM від Nexans (Норвегія), система контролю та управління: Терморегулятор ETR2-1550, датчик вологи для водостоків ETOR-55, зовнішній датчик температури повітря ETF-744/99 від Oj Electronics (Данія). Далі інсталяція обладнання: нагрівальний кабель закріплений в водостічних трубах і на покрівлі перед ними, система управління встановлена в металевій шафі.

Система контролю та управління.

Особливу увагу було приділено монтажу нагрівального кабелю на мембранної покрівлі. І ось все готово! Пуск! Запоріжжя гарне місто, особливо його фонтани, наша компанія частий гість цього особливого міста і ми раді, що наша праця дозволяє зробити його ще більш красивим і затишним.

Оставить комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.