установка теплого пола

Встановлення теплої підлоги. Як це відбувається

Встановлення теплої підлоги дозволить вирішити питання з обігрівом квартири або приватного будинку. Ця система може використовувати як альтернатива центральному опаленню або в якості доповнення, щоб цілодобово підтримувати комфортну температуру в приміщеннях.

Щоб виконати роботу самостійно, необхідно мати професійний інструмент і знати послідовність виконання дій. Краще довірити цю задачу професіоналам. Це дозволить на 100% впевненим у високій якості монтажу плівкового статі.

Як працюють фахівці?

установка теплого пола фото процесса

Основним матеріалом системи, є інфрачервона термопленка, що випромінює нешкідливе для людини тепло. Підлогове покриття і повітря в кімнаті прогрівається поступово і рівномірно. За допомогою теплої підлоги легко підтримувати оптимальний мікроклімат.

Инфракрасного

Установка інфрачервоної підлоги здійснюється сухим способом. Будівельні суміші та стяжка не використовуються. Завдяки цьому професіонали швидко зможуть виконати монтаж.

Професіонали діють у такий спосіб:

 • визначають місце розміщення теплої підлоги;
 • знімають старе покриття підлоги;
 • очищають від пилу і бруду бетонну основу;
 • закладають відколи, вибоїни та тріщини.

Це тільки підготовча частина. Але від того, наскільки якісно зроблена дана робота, багато в чому залежить кінцевий результат.

Для поетапного монтажу плівкової підлоги потрібен великий досвід і наявність професійного інвентарю. Спеціаліст повинен:

 • застелити тепла підлога тепловідбиваючим матеріалом (завдяки цьому вдасться уникнути перепадів і «нерівностей» температури);
 • «застиковати» листи, які для надійності скріплюються скотчем;
  приготувати листи термоплівки необхідних розмірів.

Щоб заощадити на довжині проводів від плівки до датчика, фахівець прикріплює затиск до термоплівки, перевіряє якість з’єднання і надійність ізоляції. Термодатчик монтується на стіну, після чого до нього прокладається проводка. Професіонали знають, що підключати датчик до термоплівки необхідно на ділянці з найменшим навантаженням на поверхні. Після цих дій пристрій залишиться підключити та перевірити якість роботи (на предмет перегріву та іскріння). Завершальним етапом монтажу плівкової підлоги є укладання підкладки або захисної плівки. Після цього проводиться установка підлогового покриття.

Встановлення теплої підлоги: які матеріали потрібні?

Перш ніж купувати інфрачервону плівку, порадьтеся з професіоналами. Вони зроблять точний розрахунок і допоможуть визначитися з необхідною кількістю матеріалів. Досвідчені фахівці використовують при укладанні теплої підлоги сувору і перевірену технологію. Ділянки, які знаходяться під меблями, необхідно уникати.

В процесі монтажу професіонали використовують такі матеріали та інструменти:

 • комплект ізоляції та затискачі;
 • безпосередньо інфрачервона плівка;
 • електропроводка;
 • датчик температури і термостат;
 • тепловідбиваючий матеріал для підкладки;
 • металізований або двосторонній скотч.

Особливий акцент фахівці роблять на тепловідбиваючий матеріал. Це незамінний елемент, завдяки якому зберігається виділяється тепло. Він повинен мінімізувати втрати. Найчастіше використовується універсальна або поліпропіленова плівка з металізованої поверхнею. Ви можете вибрати стать для установки в магазині.