производители теплых полов, бренды, фото, обзор

Виробники теплих полів: найкращі на українському ринку

Вибір теплої підлоги – складне завдання. Це знає кожен, хто стикався з необхідністю покупки системи обігріву (електричної, інфрачервоної та ін.). Виробники теплих підлог ведуть активні рекламні кампанії, і розібратися буває непросто. Ми спробуємо допомогти

Найчастіше споживачі вибирають електричні системи, так як вони мають чимало переваг. Крім доступної ціни, це:

  • тривалий термін служби;
  • рівномірний розподіл тепла;
  • можливість регулювання температури та ін.

Щоб зробити правильний вибір, потрібно врахувати багато нюансів. І варто пам’ятати про те, що фірмова гарантія від заводу-виготовлювача є запорукою того, що куплена система прослужить вам тривалий час. Якщо потрібен тепла підлога, рейтинг виробників допоможе зробити правильний вибір.

Виробники теплих підлог: топ-5

На сучасному ринку представлено безліч систем обігріву, які пропонують різні компанії. Купувати продукцію фірм «одноденок» собі дорожче, тому що безпека і надійність її під великим питанням. Краще віддати перевагу якісним товарам, які пропонують відомі виробники теплих підлог. Купівля виправдає ваші очікування.

производитель теплых полов Nexnas фото

Nexans

Вироби норвезького виробника Nexans відомі у всьому світі. Компанія надає на всі види товарів фірмову гарантію, що свідчить про їх високу якість. При виготовленні теплих підлог використовуються нові технології і якісні елементи. На нашому ринку вироби Nexans представлені в широкому асортименті. Особливий попит мають теплі підлоги норвезької компанії, в яких використовується технологія безмуфтового з’єднання. Завдяки налаштуванню термостата можна встановлювати різну температуру в окремих приміщеннях свого будинку.

Caleo

Підлоги Caleo займають одне з лідируючих місць в сегменті плівкових. Одне з великих переваг для покупця – тривалий термін гарантії на кожний виріб (зрозуміло, за умови установки фахівцями). Основа якості – південнокорейські комплектуючі та надійна збірка.

Модельний ряд включає комплекти на основі термоплівки, вуглецевих стрижнів, нагрівальних матів.

Різноманітність асортименту дозволяє знайти модель, оптимальну для конкретної кімнати, визначеного підлогового покриття та інших нюансів. Можна підібрати зручний і функціональний терморегулятор.
Devi электрические теплые полы фото

Devi

Продукція датської компанії – еталон надійності і якості. Devi пропонує нагрівальні елементи як для житлових, так і для комерційних приміщень. На усі товари з лінійки цього виробника поширюється гарантія терміном 20 років. При цьому в порівнянні з багатьма іншими системами обігріву теплі підлоги Devi коштують дешевше. Також компанія випускає системи проти обмерзання, замерзання труб. В теплих підлогах датського виробника використовується інтелектуальний таймер – особиста розробка Devi.

Terneo

Відносно молода українська марка. Цей виробник вже встиг зарекомендувати себе не тільки на українському ринку. Терморегулятори та інші комплектуючі експортують в Білорусь, Молдову, Казахстан і ще кілька країн.

Продукцію компанії використовують в побуті та на великих промислових об’єктах.

OJ Electronics

Датський виробник терморегуляторів. Продукція компанії знайшла своє застосування не тільки для теплих підлог. У модельний ряд входять і регулятори для систем сніготанення та антизледеніння. Кожна модель має певні технічними особливостями, що дозволяють використовувати її в побуті або на промислових об’єктах.

Висновки

Ми склали власний топ-5 виробників. Можливо, інші продавці або покупці будуть сумніватися в нашому підборі. Але в основі всього багаторічний досвід продажів і монтажу, десятки, а то і сотні стабільно працюючих систем на різних об’єктах.

Наші фахівці зможуть підібрати комплект нагрівального обладнання під ваш бюджет і специфіку. Читайте статті нашого блогу і звертайтеся, щоб створити тепло і комфорт в будинку.