Виды электромонтажных работ Украина фото

Види електромонтажних робіт і вибір підрядника

Від того, наскільки якісно зроблені всі види електромонтажних робіт в будинку, залежить безперебійність функціонування обладнання (побутової техніки, приладів освітлення). Порада одна: самостійно братися за них не варто, бо без спеціальних знань і професійного інвентарю зробити все ідеально не вийде. Замовити виконання роботи можна у приватних майстрів або великих компаній, які є сертифікованими та можуть надати гарантію якості наданих послуг.

Які види електромонтажних робіт виконують професіонали

Перелік електромонтажних послуг, що надаються досвідченими майстрами, широкий. Це можуть бути як найпростіші маніпуляції, так і складні завдання, пов’язані з високовольтним обладнанням. Ви можете звернутися до професіоналів, якщо потрібно:

 • Підключення до електромережі різного устаткування або побутових приладів. Цей вид роботи вважається найпростішим. При наявності певних знань, таку операцію можна виконати самостійно, але тільки не в тому випадку, коли потрібно під’єднання складної системи.
 • Укладання кабельних ліній, монтаж вимикачів і розеток. Якщо проводиться реконструкція старого будинку або облаштування з нуля нового, без таких робіт не обійтися. Якщо проводка буде зроблена якісно, ​​ви можете бути впевнені в протипожежної безпеки. В іншому випадку пошкоджені кабелі можуть стати причиною загоряння або замикання.
 • Підключення харчування до квартири або нежитловим об’єктам. У процесі подібних маніпуляцій використовуються сип-кабелі та інші електромонтажні елементи. Завдяки їм електроживлення надходить у квартиру, а вже потім розподіляється по приміщеннях.
 • Збірка систем стабілізації напруги та електричних лічильників. Якщо розглядати всі види електромонтажу, даний вид робіт є одним з найбільш складних. Змонтовані системи повинні захищати від замикання, попереджати різкі перепади напруги.
 • Створення високовольтних ліній. Складна робота, що вимагає наявності спеціальної ліцензії.

Безумовно, спектр виконуваних електромонтажних робіт є куди більш широким. Тільки звернувшись до виконавця, ви зможете дізнатися: яка буде вартість послуги, і чи зможе фахівець надати її.

Як вибрати підрядника на різні види електричних робіт

Види електромонтажних робіт і вибір підрядника

Оптимальний варіант – довірити виконання роботи ліцензованої компанії. До поставлених завдань досвідчені фахівці підійдуть максимально відповідально, бо дорожать своєю репутацією. При цьому вартість послуг може бути такою ж, як у приватних майстрів.

Ви повинні врахувати наступні ризики при виборі виконавця, який буде виробляти електромонтажні роботи у квартирі, не маючи необхідного рівня підготовки:

 • витоку струму, що може вплинути на ціну комунальних послуг;
 • короткі замикання, що загрожує псуванням обладнання;
 • неякісне освітлення (якщо йдеться про монтаж світильників).

Найкраще довіряти роботу підрядникам, які мають великий досвід і відмінно розбираються в технологіях сучасного електромонтажу.

При цьому основними критеріями вибору будуть:

 • наявність допуску СРО, що підтверджує відповідність високим технічним вимогам;
 • доступні ціни на здійснювані роботи;
 • стислі терміни виконання замовлення і надання безкоштовних консультацій;
 • широкий перелік виконуваних електромонтажних робіт;
 • наявність професійного обладнання та інструментів.

При необхідності ви можете звернутися до підрядчика для розрахунку орієнтовної вартості послуг. Можна замовити виконання електромонтажу в житлових приміщеннях, а також адміністративних будівлях, торгово-розважальних центрах та інших будівлях.