Теплый пол в банне

Теплі підлоги в лазні: особливості вибору системи

Ставши власником дачі або заміської ділянки, кожен господар замислюється над зведенням найбільш затишних і комфортних для себе і своєї сім’ї будівель. І часто жодне домоволодіння не обходиться без лазні. Крім цього, сауни є популярним видом відпочинку, тому послуги лазні надають багато готельні комплекси. Але даний тип приміщень повинен тримати задану температуру і добре прогріватися. Також лазні мають ряд особливостей, які слід враховувати при плануванні проєкту. І як відзначають фахівці, особливу увагу необхідно приділяти саме підлогових покриттів.

Вода, яка присутня в парних на постійній основі, не дає можливість просихати поверхонь підлоги та стін. Також на них не найсприятливішим чином впливає гаряче повітря і підвищена вологість, які до того ж сприяють розвитку цвілі та грибків. З огляду на перераховані вище фактори, підбір теплоізоляції та підлогових покриттів повинен бути ґрунтовним. І якщо раніше, в саунах часто можна було побачити виключно дерев’яні підлоги (без утеплювача), то в сучасних парних вже використовують бетонні покриття для підлоги. Вони характеризуються надійністю і довговічністю. Крім цього, укладання бетонної підлоги в комплекті з нагрівальними кабелями гарантує створення ідеального мікроклімату і найкращі умови для максимально комфортного відпочинку.

Переваги теплої підлоги в лазні

Бетонна підлога в лазнях і саунах – це популярний варіант підлогових покриттів. І попри те, що монтаж бетонної підлоги вимагає тимчасових витрат і спеціальних навичок, така конструкція здатна прослужити до 40 і більше років без ремонту та особливого догляду. Також бетонне покриття для підлоги з системою “тепла підлога” має низку унікальних переваг:

  • довговічністю в порівнянні з аналогами всіх видів;
  • стійкістю до вологи та гниття;
  • широким розмаїттям облицювальних варіантів основи стильним декоративним матеріалом.

З недоліків варто виділити лише те, що процес установки теплої підлоги це додаткові фінансові вкладення. Крім цього, монтаж часто складається з декількох етапів, але спростити процес і позбутися від турбот можна лише, скориставшись послугами фахівців. Майстри компанії “Стройіндустрія Дніпро” крім продажу і надання величезного вибору систем теплої підлоги, гарантують своїм клієнтам якісне виконання робіт будь-якої складності та масштабів. Це дасть можливість замовникам вибрати найбільш оптимальний варіант покриття і встановити надійний тепла підлога з гарантією на виконані роботи на 36 місяців.

Види підлогових систем для бань і саун

Сучасний ринок підлогових систем пропонує споживачам кілька видів теплих підлог:

  • конвекційний (кабельний);
  • інфрачервоний.

Монтаж теплого пола в бане

У першому випадку, використовуються різні нагрівальні кабелі призначені для установки під стяжку – 3-7 см. І системи матів, коли супер тонкий кабель закріплений на пластикову сітку та укладається без заливки шаром стяжки. Безпосередньо в шар клею, з одночасним укладанням кахельної плитки. А до переваг конвекційних підлог варто віднести легкий монтаж (установку можна проводити під будь-яке покриття) і можливість регулювання температурного режиму.

Плёночный теплый пол в баню

Інфрачервоні або плівкові підлоги конструкційно відрізняються від конвекційних, адже складаються з карбонових смуг, запаяних в плівку спеціальним чином. При цьому установка плівкових підлог в лазні чи сауні повинна проводитися особливим способом: плівку з інфрачервоними смугами необхідно попередньо укладати на тепловідбивальний матеріал, а потім додатково накривати покриттям вологостійким гіпсокартоном або чимось подібним, а вже після укладають кахельне покриття. Але всупереч складності процедури, інфрачервоні моделі дуже популярні завдяки надійності та практичності експлуатації. Адже плівковий варіант полягає в паралельному підключенні нагрівальних елементів. Відповідно, при можливому зламі одного з сегментів, система не вийде з ладу, а функціонуватиме в стандартному режимі роботи.

То який тепла підлога найкращим чином підходить для установки в приміщеннях з високою температурою, вологістю та одночасно з цим, з присутністю води на самому покритті? У теорії, будь-який вид підлогового обігріву здатний впоратися з поставленими завданнями. Але на практиці багато що залежить від кваліфікації майстрів та якості матеріалів. Ось чому компанія “Стройіндустрія Дніпро” рекомендує велику увагу приділяти вибору виробників і команди фахівців, які проводитимуть монтаж статі на об’єкті. Це обумовлено рядом певних чинників:

  • монтаж інфрачервоної або конвекційної підлоги повинен проводитися виключно з використанням спеціалізованого обладнання з урахуванням певних правил;
  • укладання може проводитись виключно на рівній і чистій поверхні, забезпечити яку можуть тільки професіонали;
  • монтаж нагрівальних кабелів або плівки проводитися з використанням теплоізоляційних матеріалів (при цьому кожному типу системи підбирається певний вид матеріалу).

Переваги інфрачервоних плівкових підлог і кабельних нагрівальних матів

Дуже часто для укладання підлоги в лазнях використовують плівкові підлоги. Основу таких підлогових покриттів складає целофан з мідними проводами всередині та графітовими смугами розподіленими по поверхні. Під активним впливом електроенергії вони починають створювати випромінювання (довгохвильове), завдяки якому відбувається обігрів підлогового покриття, а не повітря. Крім цього, інфрачервоні моделі відрізняються доступною ціною, екологічністю і простотою монтажу.

Термостійкі мати є унікальною новинкою на ринку підлогових систем. Підлогові системи для обігріву досить швидко завоювали популярність завдяки швидкому нагріву і простоті монтажу. При цьому для установки термоматів не потрібно спеціальних навичок, адже в даному випадку кабелі розташовуються на матах з міцного пластику. До того ж для їх монтажу не обов’язково використовувати бетонну стяжку. А висока вартість термоматів цілком виправдовується технічними характеристиками систем, які на думку експертів, найкращим чином підходять для установки в лазнях і саунах.

Теплі підлоги для бань і саун від “Стройіндустрія Дніпро”

Завдяки тому, що багато сучасних виробників підлогових систем постійно модернізують виробництво і працюють над виготовленням нових матеріалів, кожен покупець може підібрати для себе тепла підлога в баню за доступною йому ціною і гідного його якості. І якщо ви хочете створити найбільш сприятливий клімат в парній, то підлогові системи для обігріву – це відмінний варіант для облаштування сауни. При мінімальних фінансових витратах, але разом з цим максимальної надійності теплих підлог можна отримати ідеальний по всіх параметрах результат, який буде гарантувати тепло в лазні та безперебійну роботу системи протягом багатьох років.

А визначитися, який із варіантів підходить саме для вашого приміщення, а також який тепла підлога буде в точності відповідати вашим побажанням і фінансовим можливостям допоможуть фахівці компанії “Стройіндустрія Дніпро”. Майстри фірми надають якісне виконання робіт, адже компанія використовує в роботі індивідуальний підхід до кожного замовника і дає офіційну гарантію на монтаж на термін 36 місяців. Всі фахівці “Стройіндустрія Дніпро” – це висококваліфіковані та технічно грамотні співробітники з багаторічним досвідом роботи. При цьому оформити замовлення послуги можна по всій Україні з постачанням обладнання, а також при необхідності здійсненням професійного монтажу.