Теплые электрические полы

Теплі електричні підлоги

Влітку багато хто з нас, страждаючи від спеки, мріють про зимову свіжості не думаючи про систему теплі електричні підлоги. Але, як тільки приходить зима все це забувається. Краса зимової природи вражає, але після перебування на морозі дуже хочеться домашнього тепла і затишку.

Загальна інформація про систему теплі електричні підлоги

Як же домогтися, щоб в будинку було тепло і затишно?

Обов’язково необхідно домогтися скорочень тепловтрат, пов’язаних з вікнами, балконами. Дверима, а так само потрібно задуматися про систему опалення.

Минулі роки в Україні в якості опалення використовувалися різні калорифери, радіатори, що видають необхідні потужності, і це вважалося нормальним явищем. У ті далекі часи люди не замислювалися про ефективність і економічності опалювального обладнання. Тепер все круто змінилося і при виборі системи опалення велике значення має його:

 • Енергоефективність.
 • Надійність.
 • Безпека для здоров’я.
 • Зручність при експлуатації та обслуговуванні.

Всі ці пункти відносяться і до теплих електричних підлог на базі нагрівальних кабелів Nexans, які завоювали популярність серед жителів міст і сіл України.

Дані системи опалення на ринку України з’явилися порівняно не давно, але насправді це щось нове, яке добре забуте старе. Те що підлога з підігрівом це добре відомо ще з давньоримських «Терм», коли нагріте повітря проходило по каналах в кам’яній підлозі. Були подібні конструкції теплої підлоги та в Турецьких лазнях, але широкого застосування вони не отримали через труднощі виконання.

Масове використання ідеї теплої підлоги почалося в ХХ столітті з появою насосів, які прокачували гарячу воду по трубах в підлозі. І вже з середини століття з появою доступною для населення електроенергії, знайшло своє широке використання винахід в 1926 році нагрівального кабелю – ця дата є відправною точкою цілої відросли – Стройіндустрія Дніпро, родоначальником якої та є Nexans.

Чому ми вибираємо теплі електричні підлоги.

Вся площа підлоги при використанні даної системи опалення є нагрівальною панеллю і може становити від декількох до сотень квадратних метрів. Тепловіддача площа інших систем опалення може досягати в кращому випадку метр квадратний. Завдяки такому виконанню «Теплі підлоги» працюють при малому температурному перепаді (це коли температура нагрівальної панелі відрізняється від температури в приміщенні менше ніж на 10 °C), що виключає конвекційні потоки (протяги) в приміщенні. Так само важливим плюсом є те, що найбільш тепле повітря буде внизу, а більш прохолодний вгорі. Така температурна модель визнана сучасними фахівцями найбільш комфортною для людини:

 • температура повітря у підлоги + 22 + 25 °C.
 • температура повітря на рівні голови +18+ 20 °C
  тобто коли ногам тепліше ніж голові.

Завдяки цьому Ви можете знизити t в приміщенні з 25° С до 20° С при цьому не знизивши рівень комфорту.

Для пристрою «Теплого Електричної підлоги» Вам необхідні:

 • Електричний нагрівальний кабель
 • Апаратура управління (терморегулятор)
 • Монтажні (монтажна стрічка, гофра труба)
 • Теплоізоляція (пінопласт, екструдований пінополістирол)

Вибір системи теплі електричні підлоги.

Якщо Ви вирішили встановити систему «Тепла підлога» Вам необхідно відповісти на такі питання:

 • основна це система опалення або додаткова;
 • чи є необхідна електрична потужність;
 • який термостат необхідний (програмований або простий);
 • яку теплоізоляцію можна укласти в приміщенні, виходячи з товщини існуючої підлоги;
 • який тип нагрівального кабелю вибрати.

Тип нагрівального кабелю:

 • одножильний TXLP/1, 17 Вт/м;
 • двожильний TXLP/2R, 17 Вт/м;
 • надтонкий на самоклеючій сітці MILLIMAT;
 • надтонкий для приміщень зі складною конфігурацією MILLICABLE FLEX/2R 10 Вт/м.

Розібратися з вибором Вам допоможе Наш сайт. або Наші фахівці за телефонами: +38 (098) 657-31-69, +38 (066) 553-27-33, +38 (044) 223-85-62, +38 (056) 785-55-90

Експлуатація теплі електричні підлоги та ремонт.

Питання пристрою «Теплої підлоги» бажано вирішувати з професійною організацією, фахівці, якій правильно зроблять розрахунок необхідної вам обладнання і згідно з технічними вимогами виробника проведуть монтаж обладнання, що буде гарантувати Вам багаторічну службу обладнання.

Особливих рекомендацій по експлуатації обладнання немає, важливо правильно встановити та підключити систему, а потім роби необхідну температуру і радій життю.

Якщо нагрівальний кабель в підлозі був пошкоджений, це не є проблемою, зверніться у фірму, яка виробляла установку обладнання, і її фахівці за допомогою спец. приладу визначать місце пошкодження кабелю з точністю до 10 см., розкриють підлогове покриття, стяжку і поставлять спеціальну ремонтну муфту. Система запрацює знову.

Термін служби нагрівального кабелю Nexans понад 50 років, що підтверджено практично, а не теоретично, як в інших виробників!

Термін служби терморегуляторів до 10 років і більше в залежності від виробника, при гарантії 1-3 року.

Підлогова система опалення створює неповторний затишок у вашому домі.

Відмінності зрозумілі кожному: повзе чи дитина по холодній підлозі при t в кімнаті + 24 °C або зручно розташувався на теплій підлозі при t в приміщенні + 21 °C.

Прихована в конструкції підлоги система опалення виключить нещасні випадки, які відбуваються з дітьми з-за зіткнення з виступаючими конструкціями нагрівальних приладів. Та й ми не проти розтягнутися на теплій підлозі.

Підлогове опалення незамінне для керамічних і кам’яних підлог в кухнях, ваннах, в басейнах, а так само в дитячих кімнатах.

ЩО ВИБРАТИ:

 • Мат (тонкий нагрівальний кабель на самоклеючій сітці). Застосовується для приміщень, де неможливо збільшити товщину статі.
 • Кабель нагрівальний одножильний TXLP/1 17 Вт/м і Кабель нагрівальний двожильний TXLP/2R 17 Вт/м. Рекомендується при первинному ремонті для укладання в стяжку 3-5 см

Управління теплою підлогою рекомендуємо довірити терморегуляторам OJ Electronics

Замовити нагрівальний кабель з доставкою (безкоштовно) по Україні.

Продаж, монтаж і установка теплих електричних підлог

Продаж, монтаж і установка виконується висококваліфікованими сертифікованими фахівцями.

Завдяки великому власному складу комплектуючих, забезпечується висока швидкість роботи.

Гнучка система оплати за готівковий і безготівковий розрахунок. Ми, як авторизований дилер, пропонуємо гнучку систему знижок для будівельних організацій, оптових і постійних ділових партнерів.

Забезпечуємо доставку комплектуючих теплих електричних підлог і систем обігріву по всіх містах України. Доставка здійснюється кур’єрськими службами “Нова пошта”, “Делівері” і “Інтайм”.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *