Тепла підлога в дитячій кімнаті

Тепла підлога в дитячій кімнаті

Встановивши тепла підлога в дитячій кімнаті, ви можете не переживати про комфорт дитини. Він буде перебувати в теплі та не простудиться, граючи на підлозі. Від того, наскільки оптимальний в приміщенні мікроклімат, залежить настрій і самопочуття малюка. Облаштовуючи обігрів, важливо знати його переваги та недоліки, особливості монтажу, експлуатації.

Вигоди установки електричної підлоги в дитячій

теплый пол в детской комнатеВи оціните переваги використання теплої підлоги:

  • Рівномірний розподіл тепла. Воно піднімається знизу-вгору. При цьому на відміну від традиційної системи опалення, підлогове покриття залишається теплим. Дитина не буде відчувати дискомфорт через температурної різниці та зможе бігати босоніж по підлозі навіть в зимовий час.
  • Автоматичне регулювання температури. Встановивши електричну підлогу в дитячій, ви зможете вибрати відповідну програму і задати комфортний температурний режим (19-26 градусів). Це відповідає міжнародним вимогам.
  • Відсутня сухість повітря. З теплою підлогою буде вирішена проблема, яка відбувається при використанні радіаторів в опалювальний сезон. У дитини не буде пересихати слизова, що позитивно позначиться на стані його здоров’я. Крім того, ви можете додатково встановити в кімнаті зволожувач повітря.
  • Менше пилу. При опаленні за допомогою системи теплої підлоги в приміщенні набагато нижче циркуляція пилу, ніж при використанні звичайних батарей. Це важливо не тільки для дітей, а й для тих людей, які страждають від астми та алергічних проявів.
  • Оптимальне використання корисної площі кімнати. На відміну від радіаторів і котлів теплі підлоги не віднімають вільні квадратні метри.

Що стосується безпеки, то вона гарантована виробником. Можна не переживати: в процесі експлуатації система не спровокує ураження електричним струмом. Також вона не видає перевищують норми випромінювання електричного і магнітного полів, які можуть негативно позначитися на стані здоров’я. Холодильник або мобільний телефон набагато шкідливіше, ніж сучасна система обігріву «тепла підлога».

Тепла підлога в дитячій кімнаті – установка

обгрев полом в детской комнате технология, описание, советы, цена, выбор

Теплу підлогу не підключають до приладів освітлення або розетки.

Самостійно займатися монтажем не рекомендується. Краще звернутися до досвідчених фахівців. Професіонали при установці пристрою подбають про аварійне відключення, щоб в разі необхідності швидко від’єднати нагрівальні елементи від харчування.

Обов’язковою є наявність заземлюючого проводу. У новобудовах заземлення присутній спочатку, а ось в «хрущовках», «брежнєвках» та інших будинках старого типу його, швидше за все, немає.

У щиті повинно знаходитися УЗО, що дозволить захистити ваших домочадців від ураження електричним струмом. Це особливо важливо, коли у квартирі є малюки, які всюди люблять сунути свій «цікавий ніс».

При облаштуванні електричної системи можна використовувати різні види підлогових покриттів з маркуванням «для теплої підлоги». Це може бути ламінат, ковролін, лінолеум, плитка пробка, паркет та ін. Поверхня буде нагріватися до заданої вами температури.

Фахівці, які встановлюють тепла підлога в дитячій кімнаті, не рекомендують укладати поверх підлогового опалення килими. Через це суттєво знизиться тепловіддача та економічна вигода.

Встановлення теплої підлоги в дитячій спальні – ідеальне рішення. Щоб на 100% бути задоволеним результатами його функціонування, необхідно грамотно підібрати нагрівальні елементи, довірити монтаж досвідченим фахівцям і навчитися правильно експлуатувати систему.