теплый пол под мебелью

Тепла підлога під меблями. Робити чи ні?

Чи потрібна тепла підлога під меблями? З таким запитанням хвилює багатьох людей, що звертаються за монтажем даної конструкції. Відповідаємо: не завжди. Про те, коли це доцільно, а коли ні, а також про найпоширеніші помилки щодо негативного впливу підлог з підігрівом на меблі та побутову техніку ми розповідаємо в даній статті!

мебель и теплый пол

Аргументи на користь укладання теплої підлоги під меблями

Скажімо прямо – аргументів немає, і монтувати тепла підлога під меблями не рекомендується. Якщо меблі на ніжках, і буде вентиляція, то можна укладати, якщо немає, то можливий вихід з ладу всієї системи.

Також не слід розміщувати термодатчик під меблі. Будуть і свідчення невірні, і можлива банальна поломка.

Тепла підлога під меблями. Коли можна обійтися без нього?

Якщо конструкція монтується з метою створення комфорту і в вашому домі чи квартирі вже встановлена радіаторна система опалення – укладайте тепла підлога в зонах, де найчастіше перебуваєте, буквально – де ступає ваша нога.

Не хочеться здійснювати монтаж підлоги з підігрівом на кухні? Щодо теплої підлоги в кухонному приміщенні є хитрість: без нього можна цілком обійтися під кухонним гарнітуром. Цілком можливо, що через якийсь час його захочеться поміняти, але місце, куди поставлять новий буде колишнім.

Найпоширеніші стереотипи про підлоги з підігрівом

У суспільстві вкоренилася кілька міфів про теплі підлоги, які сприймає всерйоз чимало людей. Йдеться про негативний вплив конструкції на меблі та побутову техніку. Поспішаємо розвіяти ваші побоювання.

Чи можна ставити меблі на електричну теплу підлогу? Звичайно. Не варто боятися, що підігрів знизу змусить ДСП і дерево розсохтися, втратити привабливий вигляд і функціональність. Друге поширена помилка – те, що під впливом тепла меблеві поверхні виділяють шкідливі речовини, що негативно впливають на здоров’я людини.

теплый пол под мебелью

Правильно змонтована система створить температуру підлоги 28 градусів за Цельсієм. Її не відчує, не те що, меблі, а навіть ваші ноги. Так що ні гарнітуру, ні самопочуттю вона абсолютно не загрожує.

Тих, хто планує встановити теплі підлоги хвилює й інше питання – чи можна ставити пральну машину на теплу підлогу? Небажано. Від перегріву побутова техніка ламається. Також може вийти з ладу кабель, що гріє.

Монтаж підлоги з підігрівом – відповідальна і складна задача. Неправильно або недбало виконані роботи призводять до виходу з ладу всієї системи. Тому так важливо довірити, цю роботу, професіоналам, що давно працюють на ринку, що використовують сертифіковані матеріали та надає гарантію на всі види послуг, що надаються.

Наш матеріал був корисний? Не забувайте ділитися ним з друзями в соціальних мережах – нехай вони теж дізнаються, чи необхідна підлога з підігрівом під меблями. Бажаємо успіху в реалізації задуманого!