Плівкова тепла підлога. Що це таке і де використовується

Тепла підлога під ламінат

Історія застосування нагрівального кабелю практично відразу досягла свого піку популярності. Вирішувалися абсолютно різнопланові завдання. Однак, при появі на ринку конкуруючих напрямків, відповідь на це питання стала неоднозначною. Вся річ у тому, що є 2 основні напрями електрообігріву у розв’язання питання тепла підлога під ламінат – нагрівальний кабель і інфрачервона плівка. Детальніше про кожного з них.

Любіть дерев’яні підлоги? Як зробити теплу підлогу під ламінат?

Тепла підлога під ламінат нагрівальним кабелем.

Тепла підлога до смаку практично всім споживачам. У тому числі та любителі дерев’яних підлог або ламінату. Особливість цього завдання в тому, що дерево має досить високі горючі властивості. Відповідь на це питання проста і лежить в технічних характеристиках гріючих кабелів. Річ у тому, що це низькотемпературні системи обігріву. Коли температура статі підтримується 25 градусів, в кімнаті 23. Таким чином можна малими витратами підтримувати комфорт в приміщенні при цьому повністю безпечно. Мінуси такої системи в додатковому піднятті підлоги, щоб вирівняти поверхню. Зверху якої укладається ламінат на підкладку.

Тепла підлога під ламінат

Тепла підлога під ламінат Інфрачервоною плівкою.

Є ще 1 варіант реалізації системи тепла підлога під ламінат. Інфрачервона плівка. Її принцип роботи, у вуглецевих смугах, які видають тепло при проходженні по ній струму. Особливість такої системи в зручності використання. Її товщина складає 03 до 05 мм. Вона ідеально підходить для систем тепла підлога під ламінат, оскільки не вимагає додаткового підняття статі. Як у випадку з кабельним обігрівом, якщо це понесе за собою додаткові роботи.

Тепла підлога під ламінат

Підсумок:

Тепла підлога під ламінат вирішується двома діючими методами: кабельний обігрів і інфрачервона плівка. Обидва варіанти мають свої плюси та мінуси. В кожному окремому випадку вигідніше буде різний варіант. Але є те, що об’єднує ці два напрямки – Можливість розв’язання питання “Тепла підлога під ламінат”.

Тепла підлога під ламінатТепла підлога під ламінатом в дитячому дошкільному закладі.