Тепла підлога. Ціна від компанії Стройіндустрія Дніпро

Тепла підлога. Ціна від компанії Стройіндустрія Дніпро

Наша компанія є лідером на ринку продажів України. Ми співпрацюємо з перевіреними постачальниками. Гарантуючи якісні всі види обігріву. А зокрема кабельного і плівкового додаткового електрообігріву.

Ціну та прайс на товар ви можете переглянути на нашому сайті, а також зв’язатися з менеджером телефоном.

Придбати тепла підлога можна у всіх точках України, крім тимчасово окупованих територій. На теплу підлогу ціна залежить від: розміру установки, виробника, матеріалу і найбільш підходящого виду установки для вашого приміщення.

Види установки електричного теплої підлоги:

  • Кабельний відмінно підходить під стяжку кахлю, плитки, еко цегли. Складається з подвоєного кабелю нагрівання
  • Плівковий має попит установки під ламінат, паркет, лінолеум, ковролін. В його основі закладено одинарний кабель нагрівання.

Електрична тепла підлога є якісний, що не займає багато місця, сучасний спосіб обігріву. Абсолютно безпечний, ізолюючий кабель і додаткова ізоляція в стягуванні. Чи не дозволить допустити виходу струму на поверхню. Ціна, яка цікавить вас, радує великим асортиментом товару і додаткових знижок при покупці. Компанія Стройіндустрія Дніпро дарує тепло і комфорт в кожному будинку!

Плівковий інфрачервоний тепла підлога можна використовувати не тільки під ламінат, ковролін і паркет. А та для додатково обігріву стін, труб, гаражів, теплиць. Придбати таку плівку ви можете, зателефонувавши нам. Менеджер зв’яжеться з вами та допоможе дізнатися ціну за обсяг роботи в вашому приміщенні.

Переваги Електричного теплої підлоги:

  • безпечний
  • сучасний
  • малогабаритний
  • безшумний
  • швидкий монтаж
  • якісна продукція

Додаткові терморегулятори налаштовують оптимальну, комфортну температуру для вас. Гарантійний період може відрізнятися правильної експлуатації приладу, зазначеної в гарантійному талоні. Дотримуйтесь всі рекомендації та тепла підлога прослужить вам 50-65 років. Компанія Стройіндустрія Дніпро допоможе розв’язати усі необхідні питання при монтажі та виборі продукції. Монтаж установки проводиться в поставлені вами терміни, що дозволить економити ваш час. Ми даруємо тепла підлога ціна якого відповідає очікуванням і якістю!