Стрижневі інфрачервоні підлоги Gtmat

Стрижневі інфрачервоні підлоги Gtmat

Підлоговий обігрів є одним з найкращих систем для обігріву житлових і адміністративних приміщень, і навіть в даній сфері можливі нові технологічні рішення. Стрижневі інфрачервоні підлоги GTmat – це для підлоги система опалення нового покоління, яка створена на базі традиційних теплих підлог, але з додаванням унікальних інноваційних розробок. Що не має аналогів система GTmat є інфрачервоний нагрівальний мат з енергозберігаючими властивостями, в якому спеціалізовані стрижні виступають в ролі основних нагрівальних елементів. Тобто, конструкційно стрижневі інфрачервоні підлоги GTmat – це гнучкі мати, по обидва боки яких розташовані шини. А замість нагрівальних кабелів між ізоляційними шарами знаходяться композитні стрижні. Виготовляються стрижні з унікального за складом композитного матеріалу: графіту, композиту і срібла. Крім цього, стрижні мають додатковим саморегульованим ефектом, оскільки при підвищенні температури підлоги потужність системи автоматично зменшується в кілька разів, що відповідно скорочує споживання електроенергії та фінансові витрати на комунальні послуги.

Основні переваги стрижневих підлог GTmat

Підлогові системи GTmat мають ряд унікальних переваг, до яких відносять:

  • Зручність використання. Монтуються системи під тонкий шар стяжки або безпосередньо в плитковий клей. Також стрижневі підлоги дуже практичні в експлуатації та не бояться традиційних меблів. Це дозволить забути про довгі планування обстановки в будинку або квартирі;
  • Комфорт. На відміну від аналогів, стрижневі інфрачервоні підлоги не пересушують повітря в приміщеннях, що сприяє створенню затишної атмосфери для дітей, алергіків і людей похилого віку. Більш того, дані підлогові системи освіжають і іонізують повітря. Тобто, після проведення ремонтних робіт або застосування засобів з сильним запахом можна буде забути про обов’язкове провітрювання приміщення. І навіть якщо в будинку проживає палить людина, то система обігріву GTmat буде перешкоджати поширенню шкідливих і неприємних запахів від речей, меблів і одягу;
  • Економічність. Купівля стрижневих підлог GTmat – це інвестиція в комфорт і затишок в домі, адже з придбанням систем обігріву покупці отримують подвійну вигоду: теплі та функціональні підлоги з довгостроковою гарантією до 20 років. Також GTmat системи економічніші в порівнянні з іншими видами підлогових систем, адже дозволять заощадити до 30% витрат на електроенергію. Крім цього, використовувати GTmat підлоги можна в якості додаткового або основного опалення в приміщенні незалежно від його розмірів.

Ще одна перевага стрижневих підлог – це безсумнівна користь для здоров’я, адже GTmat системи зводять до нуля електромагнітне випромінювання. Саме тому встановлювати теплі стрижневі підлоги рекомендується не тільки в житлових приміщеннях, але і в інфрачервоних лазнях і саунах, в пологових відділеннях лікарень і для нагріву сидінь і лавок в турецьких хаммамах.

Модернізована версія інфрачервоного підлогового обігріву для Вашої оселі

Від інших систем стрижневі підлоги GTmat відрізняються принципом роботи, оскільки функціонують вони за типом інфрачервоного обігріву. Іншими словами, нагрів відбувається за допомогою випромінювання інфрачервоних хвиль довжиною до 14 мкм через покриття. Відповідно, це дозволяє без пересушування повітря обігрівати будь-яке приміщення, створюючи в ньому найбільш сприятливий для проживання мікроклімат.

Варто відзначити, що конструкційно GTmat підлоги являють собою вдосконалену версію плівкового інфрачервоного підлогового обігріву. Він полягає в унікальному складі стрижнів, а так само їх з’єднанні, які розміщуються паралельно між собою і навіть якщо один з них вийде з ладу, система продовжить працювати у звичному безперебійному режимі.

Також підлоги GTmat:

  • за рахунок саморегулюючого ефекту, не бояться перегріву;
  • за рахунок новітніх технологій, зменшують споживання електроенергії на 25-30%;
  • можуть монтуватися найбільш зручним способом: в шар клею для плитки або в стяжку;
  • виділяють безпечне для людей “живе” інфрачервоне тепло.

Інфрачервоні підлоги GTmat – вигідне рішення для обігріву приміщень

Стержневые полы

Стрижневі підлоги випромінюють нейтральне тепло, тому при установці GTmat систем досягається максимальний ефект обігріву. Також стрижневі теплі підлоги виконують нагрів таким чином, що тепле повітря не скупчується під стелею, а рівномірно розподіляється по всіх кімнатах в будинку з мінімальною інтенсивністю внизу. Тобто, ноги будуть завжди в теплі, а повітря не пересушене.

Ще одним цінним властивістю стрижневих підлог можна вважати їх унікальну можливість зниження температури на кілька градусів, при цьому по відчуттях температура залишиться незмінною. До того ж створити комфортний мікроклімат можна навіть у великих засклених або приміщеннях з дуже високими стелями.

Інфрачервоні підлоги GTmat – це універсальний варіант для будь-яких приміщень і проаналізувавши інформацію можна в точності стверджувати, що стрижневі підлогові системи є одним з найкращих рішень в питанні обігріву підлог. Крім цього, системи GTmat здатні зробити будинок комфортніше, затишніше і безпечніше для здоров’я. Вони не бояться перегріву або замикання меблями. А тривалий термін служби гарантує створення ідеального для проживання мікроклімату на довгі роки.