Снеготаяние обогрев ступеней дорог

Сніготанення обігрів сходинок доріг

Сніготанення – обігрів ступенів доріг, під’їзних шляхів, навантажувальних рамп на виробництві і т.д. Основне завдання даного обігріву полягає в забезпеченні безпечного пересування пішоходів і транспортних засобів в зимовий період шляхом танення снігу і льоду!

Обігрів сходинок доріг під’їзних шляхів і т.д.

  • Система сніготанення може використовуватися для захисту від криги сходинок, доріг, складних ділянок, а також практично на будь-якій зовнішній поверхні – асфальті, бетоні і керамічній плитці. Найбільш часто системи танення снігу і льоду використовуються на стоянках, проїжджих частинах, тротуарах, зовнішніх щаблях, навантажувальних рампах. Важливість цієї системи обігріву для захисту під’їзних шляхів, сходинок, навантажувальних рамп і т.д. від криги сьогодні актуальна на 100%
  • Існує безліч варіантів пристрою систем сніготанення в залежності від структури дорожнього покриття.

Система обігріву, сніготанення відкритих площ

обогрев ступеней дорогМоже працює в ручному, і автоматичному режимах. Особлива енергоефективність досягається при використанні автоматичного режиму. Система контролю та управління визначає необхідність танення снігу на ділянках, вмикає і вимикає обігрів. Таким чином, всі “проблемні ділянки” цілодобово залишаються вільними від льоду і снігу, без використання лопат, скребків і посипання сіллю. З системою сніготанення, обігріву на основі нагрівальних кабелів, захист від криги доріг, тротуарів, сходинок і інших місць забезпечується максимально просто.

Система сніготанення складається з нагрівального кабелю, шафи управління і монтажного приладдя.

До складу шафи управління входить автомати захисту, терморегулятор (метеостанція).

Рекомендована встановлена потужність:

  • Для відкритих майданчиків над опалювальним приміщенням – 280 Вт/м²
  • Для відкритих сходових маршів, пандусів, в’їздів на мости – 320-380 Вт/м²
  • Для складних ділянок доріг, сходових маршів і інших площ з жорсткими вимогами – 400 Вт/м²

Сьогодні дана тема дуже популярна в Україні, на ринку представлена ​​велика кількість обладнання, що дозволяє виконати поставлені завдання по боротьбі зі снігом і льодом на дорогах, ступенях будівель і навантажувальних рампах підприємств і складських приміщень, що дозволяють при складних погодних умовах забезпечити безперебійну роботу підприємств і безпечне пересування людей і транспорту. Що вибрати з усього пропонованого нам? При якісному обладнанні та професійному монтажі його, ваша система сніготанення працюватиме не один десяток років. Ми рекомендуємо вам до використання нагрівального кабелю Nexans, DEVI та економ варіанту Українського виробництва WOKS і PROFITHERM. Системи управління і контролю роботи систем сніготанення (метеостанції, датчики температури повітря, ґрунту і наявності вологості, опадів) – Oj Electronics (Данія), DEVI (Данія), Terneo (Україна).

Бажаємо вдалих покупок та надійної роботи ваших систем сніготанення, ваш провідник в системах кабельного обігріву – компанія Стройіндустрія Дніпро.