Системы снеготаяния

Системи сніготанення

Автостоянки та дороги, тротуари та зовнішні сходи, навантажувальні рампи та мости – найбільш поширені місця установок електро нагрівальні системи сніготанення та льоду NEXANS на грунті. Кабельні системи сніготанення на основі нагрівального кабелю Nexans швидко та ефективно звільняють від снігу і льоду дороги, сходи та інші відкриті площі, де це необхідно. Дбають про ваше здоров’я, зводячи до мінімуму ймовірність отримання травм при падінні на слизьких тротуарах, ступенях.

Продовжують термін служби дорожнього покриття

Захищаючи його від руйнівних дій снігу, льоду, лопат. Якщо ви вирішили встановити систему сніготанення в період будівництва або ремонту то це буде найбільш вигідним з витратної сторони питання. Покриття при цьому може бути абсолютно будь-яким. Особлива енергоефективність досягається при використанні автоматичного режиму Дуже економічна. Метеостанція управління визначає необхідність танення снігу на ділянках, вмикає і вимикає обігрів. Таким чином, всі “проблемні ділянки” цілодобово залишаються вільними від льоду і снігу, без використання лопат, скребків і посипання сіллю. Системи сніготанення на основі нагрівальних кабелів Nexans захист від криги доріг, тротуарів, сходинок і інших місць забезпечується максимально просто. Для підігріву ганку площею 10 кв.м. досить встановити потужністю 2,8 кВт. Шар снігу висотою 2 см розтане на ганку за 1 годину.

Забезпечення безпеки пішоходів і водіїв у зимовий період – основне завдання системи сніготанення Nexans для танення снігу і льоду

Управління системами сніготанення метеостанціями ETR2-1550 або ETO2-4550, дасть можливість звести до мінімуму витрати на електроенергію, і змусити систему сніготанення працювати максимально ефективно. Витрати на пристрій і обслуговування системи танення снігу і льоду не великі в порівнянні з витратами та незручностями пов’язаними з застарілими, неефективними способами боротьби з крижаною стихією (ви напевно помітили, як практично після кожної зими власники аптек і магазинів, що мають ступені перед входом, змінюють «убитий» лопатами, снігом і льодом «морозостійкий» кахель, а цього цілком можна уникнути та повністю забути про цю ПРОБЛЕМУ). Поставте собі кабельну систему сніготанення та у вас буде на одну проблему менше в житті!

Існує безліч варіантів пристрою систем сніготанення в залежності від структури дорожнього покриття. Найбільш поширені показані нижче:
Системы снеготаяния

Вибір системи сніготанення для захисту від криги відкритих майданчиків і сходів.

Ми рекомендуємо використовувати нагрівальний кабель TXLP / 1-28BT, TXLP / 2R-28BT з терморегуляторами ETR2-1550 (для систем антизледеніння дахів і систем сніготанення відкритих площ на не великих об’єктах), ETO2-4550 (Програмована метеостанція з великими можливостями).

Встановлювана потужність

При розрахунку необхідної потужності систем танення снігу і льоду на квадратний метр, слід враховувати наступне:

  1. Географічне розташування об’єкта та специфіка установки системи.
  2. Вимоги, що пред’являються до системи, наприклад, швидкість танення снігу і льоду.

Зазвичай встановлюється потужність 250-400 Вт / м². Кабелі встановлені в таких місцях як мости й навантажувальні платформи, також дуже чутливі до впливу холодної погоди та охолодженню вітром зверху і знизу. Потужність таких установок повинна бути збільшена до 50%, щоб компенсувати ці додаткові теплопередачі. Тому, для зниження тепловтрати вниз бажано укладати кабель поверх термоізоляційного матеріалу. Якщо такої можливості немає, ми рекомендуємо використовувати максимально можливу потужність. Розраховується відповідно до місцевих погодних умов.

Двері та ворота

Холодні приміщення постійно схильні до намерзання льоду та інею. Наприклад, на відчинені двері може легко намерзнуть лід. Крім очевидних збитків від пошкодження ущільнення двері, замерзла конструкція може також перешкоджати її закриття. Що, своєю чергою, призведе до підвищеного споживання енергії в холодильній камері через велику різницю температур. Рухливі елементи розсувних і обертаються дверей також схильні загрози обмерзання. Це стосується не тільки холодних складів, але також воріт і дверей мийок для машин і т.п. Де є потенційний ризик утворення полою протягом зими. Запобігти виникненню цих проблем можна за допомогою нагрівальних кабелів NEXANS. Як правило, системи захисту від обмерзання використовуються для розсувних і обертаються дверей холодних складів і установок для обробки води.

Встановлювана потужність

Зазвичай встановлюється потужність для воріт і дверей холодних приміщень – 12-15 Вт / м для кожної конструкції. Для статі обертових дверей і обертальних елементів зовнішніх воріт встановлюється потужність повинна відповідати потужності, використовуваної для систем танення снігу і льоду, тобто 300 – 400 Вт / м².

Водостоки

Системи стоків дощової та талої води часто встановлюються на рампах, низькій місцевості тощо. Географічні умови та добові зміни температури в районі 0 ° C можуть привести до обмерзання систем водостоку. У періоди відлиги система стоку не завжди може відтанути повністю. І тому, тала вода не може стекти до нових заморозків. Замерзання талої води призводить до нових проблем. Цих проблем можна уникнути, встановивши нагрівальні кабелі NEXANS в водостічні труби, водостічні решітки тощо. Встановлювана потужність Типова потужність для систем захисту від обмерзання і систем танення льоду – 200 – 400 Вт / м² в залежності від місцевих кліматичних умов. Потужність, для більшості типів водостічних решіток і труб. Замовити систему сніготанення можна звернувшись до фахівців нашої компанії.

Монтаж і установка Системи сніготанення

Монтаж і установка системи сніготанення виконується висококваліфікованими сертифікованими фахівцями. Завдяки великому власному складу комплектуючих, забезпечується висока швидкість роботи. Гнучка система оплати за готівковий і безготівковий розрахунок. Ми, як авторизований дилер. Пропонуємо гнучку систему знижок для будівельних організацій, оптових і постійних ділових партнерів. Забезпечуємо доставку комплектуючих теплих підлог і систем обігріву по всіх містах України. Доставка здійснюється кур’єрськими службами “Нова пошта”, “Делівері” і “Інтайм”.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *