Системы обогрева грунта

Системи обігріву грунту

Системи обігріву грунту застосовують для прискорення росту і репродукування рослин в оранжереях і теплицях. За рахунок того, що грунт можна підігрівати за допомогою цієї системи з початку весни.

Підігріває грунт це системи обігріву грунту які подовжує період росту рослин!

Таким чином, прискорюється виростання насіння, продовжується період урожаю і з’являється можливість вирощувати теплолюбні рослини, зазвичай ростуть тільки в субтропічних/тропічних широтах. Оптимальна температура підігріву грунту і повітря створить необхідні умови для росту рослин. Останнім часом системи обігріву грунту стає все більш і більш популярними по всій Україні.

Для досягнення необхідної температури ідеально підходять нагрівальні кабелі TXLP/1-17вт, TXLP/2R-17Вт які, при використанні з електронним терморегулятором і датчиками температури, зводять до мінімуму споживання енергії.

Встановлювана потужність

Для досягнення достатньої температури ґрунту зазвичай використовується потужність 75-90 Вт/м². Потужність кабелю не повинна перевищувати 18 Вт м, бо при дуже високій температурі є ризик висихання / ушкодження коренів.

Для регулювання температури грунту оранжерей використовуються терморегулятори Оптимальна температура грунту залежить від виду рослин і їх віку. Типова температура для грунту на рівні коренів в оранжереях від 15 °C до 25 °C; на клумбах і розсадних грядках – до 30 °C.

Систему обігріву грунту можна придбати, звернувшись в нашу компанію. Досвідчені фахівці допоможуть підібрати потрібну для Вас комплектацію кабелів і допоможуть здійснити монтаж системи обігріву грунту.

Опалення приміщень для тварин, птахів
Системы обогрева грунта

У сучасному сільському господарстві дуже важливо створити для тварин і птахів найбільш оптимальні умови.

Для швидкого росту поросят необхідно, щоб температура їх тіла не знижувалася через прохолодного Пола або приміщення, в якому вони знаходяться.

Оптимальне рішення полягає в установці нагрівальних кабелів в підлозі приміщення, що сприяє зростанню тварин, збереження життів молодняку. Йде значна економія енергії, бо більш рівномірна температура по всій поверхні підлоги без повного обігріву будівлі значно зменшить споживання енергії.

Серед інших переваг – чистіша і суха поверхня, значно впливає на здоров’я курчат, які, відчуваючи дискомфорт, уповільнюють в зростанні. Всі ці фактори зменшують ризик хвороб, підвищують виживаність тощо.

Встановлювана потужність

Необхідна кількість тепла для приміщень залежить від конструкції підлоги, необхідної температури, ізоляції, вологості повітря і кількості тварин. Необхідна потужність також залежить від розміру тварин. Рекомендована потужність для приміщень, в яких містяться:

Системы обогрева грунта

  • Курчата – 200 Вт/м²,
  • Поросята масою до 20 кг. – 200 Вт/м²,
  • Свині від 20 до 50 кг. – 150 Вт/м²,
  • Свині понад 50 кг. – 100 Вт/м².

Установка систем обігріву

Установка на фермах виконується як звичайна установка в бетонних підлогах. Попри жорсткі умови навколишнього середовища, система не вимагає обслуговування, а бетонну підлогу можна очищати будь-якими механічним способом і проводити його дезінфекцію.

Систему обігріву сільськогосподарських приміщень можна придбати, звернувшись в нашу компанію. Досвідчені фахівці допоможуть підібрати потрібну для Вас комплектацію кабелів і допоможуть здійснити монтаж системи обігріву с/г приміщення.

Обігрів поїлок для тваринництва.

При мінусовій температурі подача води в поїлки може припиниться через промерзання трубопроводу або вода замерзає в самій поїлки. Для розв’язання цієї проблеми використовується нагрівальний кабель Nexans, який має ряд значних переваг, що дозволяють йому працювати в складних погодних і механічно агресивних умовах.

При використанні систем обігріву поїлок від Компанії «Сройіндустрія Дніпро» ви отримаєте постійнодіючі при будь-якій температурі поїлки на багато років. Наша компанія здійснює постійну технічну підтримку своїх систем.

Системи обігріву грунту

Виготовлення та встановлення системи обігріву грунту

Виготовлення та встановлення системи обігріву грунту виконується висококваліфікованими сертифікованими фахівцями. Завдяки великому власному складу комплектуючих, забезпечується висока швидкість роботи. Гнучка система оплати за готівковий і безготівковий розрахунок. Ми, як авторизований дилер, пропонуємо гнучку систему знижок для будівельних організацій, оптових і постійних ділових партнерів.

Забезпечуємо доставку комплектуючих теплих підлог і систем обігріву по всіх містах України. Доставка здійснюється кур’єрськими службами “Нова пошта”, “Делівері” і “Інтайм”.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *