Главная: Системи сніготанення доріг, ступенів, паркінгів

Електроопалення

Електроопалення

Ну ось і знову ми відчуваємо наближення холодної пори в нашому регіоні. Знову починаємо замислюватися про те, як максимально ефективно зігріти себе і своїх близьких, при цьому заощадити якомога більше бюджету. Тим більше що екстремальне зростання цін на природний газ в Україні змушує про це думати впритул. Все більше населення відчуває на собі удар з приходом опалювального сезону.

Читати далі

греющий кабель в пол фото

Гріючий кабель для теплої підлоги

Кабельна система обігріву – сучасний варіант, що широко використовується в будівництві та переобладнанні різних будівель. Чим пояснюється така популярність? Оптимальний варіант – двожильний, екранізований, або ні. Саморегулюючий кабель виконує ці функції самостійно. Забезпечуючи оптимальний підігрів покрівлі, трубопроводів різного призначення, і, безпосередньо – самої підлоги.
Читати далі

Установите систему снеготаяния антиобледенения

Встановіть систему сніготанення антиобледеніння

Зимовий період в нашому регіоні може, як і радувати нас своїми снігопадами. Змінюючи сірий навколишній пейзаж на казкову красу при цьому викликаючи радість як у дітей, так і у дорослих. І також може засмучувати нас і ускладнювати пересування до мети. Так як нестабільність температур і незначна відлига з пухнастого снігу перетворює його в такі недружні явища, як ожеледь, бурульки, полій на об’єктах.
Читати далі