Системы антиобледенение кровли и водостоков

Системи антизледеніння покрівлі та водостоків

истеми антизледеніння покрівлі та водостоків дуже швидко завоювали визнання, хоча з’явилися відносно недавно. Використання таких систем, дозволяє виключити утворення криги у водостічних трубах, жолобах, на краях покрівлі та в інших місцях її найбільшого появи.

Антизледеніння покрівлі та водостоків, будівель і споруд

Системи антизледеніння покрівлі та водостоків дуже швидко завоювали визнання, хоча з’явилися відносно недавно. Використання таких систем, дозволяє виключити утворення криги у водостічних трубах, жолобах, на краях покрівлі та в інших місцях її найбільшого появи.

Поява криги небезпечно з кількох причин:

 • Відрив досить масивних льодових мас створює реальну небезпеку для життя людей і може стати причиною досить значного матеріального збитку (пошкодження автотранспорту, нижчих архітектурних елементів);
 • Підвищена механічна навантаження на елементи покрівлі через накопичення льоду призводить до скорочення її терміну служби;
 • Затримка води на поверхні покрівлі в осінньо-весняний період і при відлизі через закритість водостоків і жолобів призводить до протікання та значних матеріальних збитків; найбільш часто пошкоджуються житлові поверхи безпосередньо під покрівлею, частини фасаду будівлі поблизу водостоків і ендов
 • Необхідність механічного очищення покрівлі, через яку різко знижується термін служби покрівлі

антиобледенение кровли и водостоков

У зимовий період

Може виникнути таке неприємне явище (що особливо стосується «теплих дахів»): скупчення на більш холодної нижній частині даху великої кількості снігу і льоду, який поступово ущільнюється і перетворюється в крижану брилу, для боротьби з нею вам потрібно антизледеніння покрівлі та водостоків. З настанням весни або зимової відлиги, ця брила може зриватися вниз, руйнуючи жолоби і інші елементи конструкції даху і стати серйозною загрозою для пішоходів або об’єктів, що знаходяться поруч з будинком.

Будинки – реальні жертви льоду і снігу, так як криги і бурульки руйнують їх фасади, дахи, водостічні труби і жолоби. Старі даху найчастіше мають погану теплоізоляцію, що дозволяє атмосферних опадів проникнути всередину будівлі. А з настанням зимових морозів ушкодження стають неминучими. Промислові будівлі з плоскою покрівлею також не в силах протистояти значній тяжкості води, льоду і снігу, що скупчився на даху.

антиобледенение кровли и водостоков

антиобледенение кровли и водостоков

На даних фотографіях

Ви можете побачити проблеми виникають в період з листопада по квітень місяць щороку, які небезпечні нещасними випадками і матеріальними збитками через падіння крижаних брил на людей, транспортні засоби. Виходять з ладу елементи покрівлі, фасади вимагають передчасного ремонту, протікання дахів виводять з ладу ремонт на верхніх поверхах.

Подумайте чи хочете Ви щороку або навіть через рік займатися ремонтом даху, що протікає, що вийшли з ладу водостічних труб і жолобів, під загрозою може опинитися найдорожче – наше здоров’я.

Найефективнішим засобом для боротьби з утворенням криги на дахах на сьогодні є кабельні системи обігріву та антизледеніння покрівлі та водостоків від компанії Nexans (Лідер по надійності).

 • Екрануюча оболонка у вигляді суцільної металевої трубки.
 • Модифікований ПВХ для зовнішньої оболонки нагрівального кабелю стійка до впливу ультрафіолету.
 • Зшитий (вулканізований) поліетилен для електроізоляції центральної жили нагрівального кабелю.
 • Все це, а також враховуючи, що весь вироблений кабель проходить контроль якості на всіх етапах виробництва. На завершальному етапі нагрівальні кабелі тестуються напругою 3150 В в воді.

Ви отримуєте продукт, який буде Вам служити не один десяток років (підтверджуємо одинадцяти річним досвідом використання даного обладнання в своїй роботі, не одного нарікання від клієнтів на якість обладнання за весь час роботи).

антиобледенение кровли и водостоков

Nexans пропонує ефективне рішення проблеми захисту дахів від бурульок та снігу.

Впровадження антизледеніння покрівлі та водостоків на основі нагрівальних кабелів за умови правильного проектування, що враховує особливості конструкції покрівлі, дозволяє:

 • Виключити утворення криги і бурульок при порівняно невисоких капітальних витратах і незначному енергоспоживанні;
 • Забезпечити працездатність системи організованого водостоку протягом зими та міжсезоння; Виключити протікання, пошкодження фасадів та водостічних труб.
 • Вона може встановлюватися практично на будь-якої конструкції покрівлі приватних будинків, офісів і організацій, де є необхідність запобігти замерзанню талої води в водостоках і зменшити шкоду, яку завдають конструкції заледенілими фасадами і бурульками.

Типові обігріваються зони

До типових обігрівається зонам системи відносяться:

 1. Водостічні труби на всю довжину.
 2. Ринви і лотки.
 3. Водостічні воронки і зони навколо них площею близько 1 м².
 4. Вузли входу жолобів у водостічні труби.
 5. Ендови (лінії стику площин даху), інші примикання до площини покрівлі – мансардні вікна, ліхтарі, аттики.
 6. Водомети і водометні вікна в парапетах.
 7. Карнизи дахів.
 8. Поверхні плоских дахів і бетонних водостічних лотків.
 9. Дренажні та водозбірні лотки в грунті під водостічними трубами.

Широкий асортимент продукції Nexans уможливлює використання систем на металевих, бітумних, гравійних або черепичних покрівлях. Залежно від поставленого завдання, систему можна встановлювати по краю даху, в водостоках, жолобах, покрівлях і розжолобках або в місцях, де є ризик накопичення снігу і льоду, завдяки нагрітого кабелю тала вода безперешкодно проходить по жолобах і водостоках до землі, запобігаючи їх замерзанню і руйнування.

Для запобігання накопичення льоду на кромці покрівлі ми рекомендуємо встановлювати антиобледеніння покрівлі, особливо для «теплих дахів» на яких сніг може танути і при -10 ° С, що призводить до замерзання талої води на холодних краях покрівлі.

Нагрівальний кабель укладається ближче до краю даху витками у напрямку до снігозатримувачами. Можливий варіант з укладанням нагрівального кабелю вздовж кромки покрівлі. Кабель повинен бути надійно закріплений до необхідного інтервалом, оскільки установка призначена для використання в жорстких погодних умовах.

Електронні програмовані регулятори OJ ELEСTRONICS (пр-ва Данії) забезпечують досягнення оптимальних результатів при мінімальній кількості енергії. Датчики і регулятори визначають погоду з високою точністю, в потрібний момент автоматично включаючи і вимикаючи систему, виключаючи роботу системи в холосту.

антиобледенение кровли и водостоков

Система Nexans забезпечує надійний захист від бурульок на дахах, перешкоджає утворенню полою у водостічних трубах і жолобах.

антиобледенение кровли и водостоков

На фото ви бачите встановлену систему сніготанення на м’якій покрівлі в єндовою (місце скупчення снігу).

Надійні інвестиції

Установка системи антизледеніння покрівлі та водостоків Nexans є інвестицією в комфорт і безпеку, завдяки якій Вам більше не потрібно турбуватися про непередбачену загрозу для будівлі, а також про безпеку для водіїв і пішоходів. Крім того, система сніготанення – це розумна інвестиція, тому що вартість ремонту покрівлі, водостічних труб і жолобів, пошкоджених після суворої зими, завжди висока. Витрати на системи танення снігу і льоду окупаються за 2-3 роки.

Вибір системи захисту від бурульок дахів і водостоків

Кабельна система обігріву складається з наступних складових:

 • нагрівальний кабель (саморегулюючий або резистивний);
 • шафа управління, в який входять: терморегулятор або метеостанція, автомати захисту, УЗО, модульний контактор;
  підводять кабелі.
 • Вибір кабелю, терморегулятора і датчика залежить від розміру, типу і конструкції покрівлі та вимог до установки. Ми рекомендуємо використовувати кабель Txlp / 1 Drum (відрізний), TXLP / 1-28BT (цільні комплекти). Для зовнішніх установок на дахах і захисту від бурульок відсотків ми рекомендуємо використовувати системи управління від
 • Компанії OJ ELECTRONICS, яка створила широкий діапазон моделей електронних терморегуляторів для управління системами захисту від снігу та льоду. Серія терморегуляторів OJ ELECTRONICS для зовнішніх установок включає наступні моделі: ETO2-4550, ETR2-1550, ETR / F-1447A. Тип терморегулятора для систем танення снігу і льоду вибирається залежно від вимог надійності, умов установки, встановлюваної потужності тощо

Як найбільш економічної в експлуатації системи захисту від намерзання льоду і снігу, ми рекомендуємо використовувати систему з інтелектуальним терморегулятором ETO2-4550 (забезпечує одночасне, незалежне управління 2-х зон: наприклад, системи антиобледеніння покрівлі та системи сніготанення майданчика) з датчиком (- ми) вологості і температури повітря. Використання цього терморегулятора особливо доречно для установок, де повна потужність перевищує 10 – 15 кВт.

Завдяки інтелектуальним цифровим датчикам вологості і температури система з ETO2-4550позволяет визначити наявність вологи і звести споживання енергії до мінімуму, не ставлячи під загрозу безпеку.

Проекти такого типу вимагають обов’язкової участі професійних проектувальників, які працюють в нашій компанії.

Чим ми можемо допомогти Вам?

 • Ми готові виконати роботи від проекту будь-якої складності до монтажу, пуску налагодження, здачі об’єкта під ключ.
 • Ви отримуєте систему сніготанення і антизледеніння покрівлі та водостоків з найкращим кабелем – Nexans (Лідер по надійності).
 • Ви отримуєте гарантійне і післягарантійне обслуговування системи, про який багато хто забуває. Ми проводимо інспекцію кабельних трас систем електрообігріву та очищення жолобів відсотків від листя і сміття.
 • Якщо Ваша компанія бажає навчитися самостійно монтувати подібні системи і просувати таку послугу на ринку, ми також готові Вам допомогти з навчанням і технічною підтримкою.
 • Пропонуємо Вам комплексні рішення по будь-яких систем електрообігріву від проекту до монтажу.

Замовити систему антизледеніння покрівлі та водостоків можна, звернувшись до фахівців нашої компанії.

Установка і виробництво сітстем Антіоблідененія

Установка і виробництво антизледеніння покрівлі та водостоків виконується висококваліфікованими сертифікованими фахівцями. Завдяки великому власному складу комплектуючих, забезпечується висока швидкість роботи. Гнучка система оплати за готівковий і безготівковий розрахунок. Ми, як авторизований дилер, пропонуємо гнучку систему знижок для будівельних організацій, оптових і постійних ділових партнерів.

Забезпечуємо доставку комплектуючих систем антизледеніння покрівлі та систем обігріву по всіх містах України.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *