Система потолочный обогрев инфракрасной пленкой

Система стельовий обігрів інфрачервоною плівкою

Система стельовий обігрів, на сьогодні, є новітнє досягнення сучасної інженерної та дизайнерської думки. Стельовий обігрів дає нам максимальний комфорт, екологічну безпеку.

В основу гріючої стелі входить спеціальна плівка, яка випромінює інфрачервоні хвилі. Особливість такого випромінювання полягає в тому, що промені не нагрівають повітря. Теплова енергія від плівки передається будь-яким твердим тілам, у межах досяжності. Меблі, предмети побуту, всякі огороджувальні конструкції, і звичайно ж стать теж не обділений теплом від стелі.

потолочный обогрев

Важливо знати!

Для системи Теплих стель використовується терморегулятор без виносного датчика. Це якщо є умови, що між нагрівальною плівкою і гіпсокартоном є повітряний прошарок. Але якщо гіпсокартон кріпиться дуже близько і щільно до нагрівальної плівки, то нам не обійтися без терморегулятора з виносним датчиком. Будь-який плівковий обігрівач є інфрачервоним видом обігріву. Але якщо вже говорити про систему обігріву приміщення теплою підлогою, то ми спостерігаємо трохи іншу ситуацію; бо він знаходиться внизу, а як відомо тепло завжди передається від низу до верху саме за допомогою конвекції. І тому тепла підлога більшою мірою відноситься до конвективної системи обігріву. У приміщення, які обігріваються системою стельового обігріву і в цій системі повітря не бере участі в обігріві, а приміщення прогрівається інфрачервоними променями від обігріваючої стелі, що позначає що система обігріву є інфрачервоної.

Системи обігріву стелі Calorique Radiant Ceiling Heating (RCH) є прекрасною системою опалювання.

Система обігріву стелі Calorique розташовується над стелею і рівномірно та акуратно опалює приміщення та меблі на комфортному рівні, ніколи не перегріваючи повітря і значно заощаджуючи електроенергію в порівнянні з іншими видами електроопалення.

Основною перевагою стельової системи обігріву є можливість використовувати ВСЕ 100% площі приміщення, тим самим дозволяючи створювати системи основного опалення.

Установки та виготовлення систем стельового обігріву

Установка і виготовлення виконується висококваліфікованими сертифікованими фахівцями. Завдяки великому власному складу комплектуючих, забезпечується висока швидкість роботи. Гнучка система оплати за готівковий і безготівковий розрахунок. Ми, як авторизований дилер, пропонуємо гнучку систему знижок для будівельних організацій, оптових і постійних ділових партнерів.

Забезпечуємо доставку комплектуючих плівковий теплих підлог і систем обігріву по всіх містах України. Доставка здійснюється кур’єрськими службами “Нова пошта”, “Делівері” і “Інтайм”. Виконуємо продаж і монтаж систем обігріву.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *