На берегу моря молниезащита частного дома

На березі моря блискавкозахист приватного будинку

Блискавкозахист приватного будинку неминуча, Блискавка своїм потужним випромінюванням електромагнітних хвиль мчить загрозливо до поверхні землі. Небезпека виникає безпосередньо при вже самому ударі об незахищений об’єкт. Перш за все це небезпека для нашого життя, адже як відомо що пряме попадання блискавки в людину здатна привести його до загибелі. Перенапруження яке утворюється під час удару найчастіше призводить до виникнення пожежі. Блискавкозахист приватного домоволодіння і всієї ділянки встановлюється за бажанням власника об’єкта, так як до приватних будинків немає певних нормативних вимог.

Молниезащита частного дома

Але за цими ж вимогами приватного будинку присвоєно третій клас вогнестійкості, що все ж рекомендується установка захисту від блискавки. Якщо ж наше приміщення розташоване недалеко від водойми та в цьому районі блискавка є частим гостем, то монтаж системи блискавкозахисту тут просто необхідний.

Два види вражаючого фактора блискавки.

Існують два види вражаючого фактора блискавки. Первинний це коли блискавка безпосередньо вдаряє прямо в будинок, що призводить до руйнування конструкції будівлі та величезний ризик виникнення пожежі. Вторинний фактор поразки не так небезпечний для самої будівлі та живуть в ньому. При близькому розряді блискавки відбувається електромагнітна індукція через яку відбувається стрибок напруги в проводці. і здатний пошкодити електрообладнання в будинку підключений до мережі. Бо існують різні типи грунтів, які володіють певним опором і токопроводімость.

Блискавкозахист приватного будинку

Блискавкозахист приватного домоволодіння і всієї ділянки на березі моря рекомендується особливо ретельно поставитися до цього питання власникам будівлі. Адже місця, де ключові джерела пробиваються на поверхню є небезпечним місцем і тут високий ризик ураження розрядом від блискавки. І відповідно для первинного фактора встановлюється зовнішній блискавкозахист, а для вторинного фактора передбачена внутрішня. Для найкращого захисту таких будинків підходить блискавкозахист з активним блискавкоприймач, адже по суті, даний прилад зроблений так, щоб спеціально притягати блискавку на себе, що виключає можливість появи вторинного фактора ураження розряду блискавкою.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *