Для защиты от ударов молнии строительных складов и помещений

Для захисту від ударів блискавки будівельних складів і приміщень

Блискавка може на себе звернути увагу не тільки своїми звивистими малюнками викликає у нас захоплення. Блискавка викликає ще й почуття страху своєю потужністю і при цьому завдає значних пошкоджень того місця куди вона націлилася. Захист від блискавки шукали здавна, вивчали це явище, щоб зрозуміти як уберегти себе і своє майно.

Захист від ударів блискавки. Принцип роботи

Для защиты от ударов молнии

Сьогодні ситуація змінилася, блискавкою тепер можна милуватися з вікна захищеного приміщення і без страху за своє здоров’я. І при цьому залишатися абсолютно спокійним за свої будови та майно. Практично всі знають про те що блискавка воліє височина і бажано якщо ще й провідність відмінну. Але вона також не залишає поза своєю увагою і більш низькі будови, і такі об’єкти також тепер під захистом. Для захисту від ударів блискавки таких будівель застосовували в основному високий залізний штир від якого спускалися і заривалися в землю дроти.

Принцип роботи та переваги

Блискавкоприймач в активній системі блискавкозахисту має принцип загарбання, ловить блискавку на великих відстанях. Блискавкоприймач починає свою роботу заряджаючись від зовнішнього електричного поля перед насувається грозою і створює висхідний заряд, що робить захист абсолютно автономною і не вимагає додаткових джерел живлення. Для захисту від ударів блискавки активним блискавкоприймач це також і економія попри високу вартість його самого, ми економимо коштом мінімізації матеріалів токовідводу. І тому, що в наш час приділяється високі вимоги до зовнішнього вигляду будівлі власником, монтаж активних систем зменшує втручання в дизайн, що захищається. Для захисту від ударів блискавки сьогодні застосовуються інженерно складні та ефективні системи активного блискавкозахисту і з хорошим дизайнерським рішенням.

Наші кваліфіковані фахівці зроблять монтаж і розрахують правильно радіус ураження. Також допоможуть підібрати потрібну для Вас систему блискавкозахисту в нашому магазині.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *