Главная: Система блискавкозахисту і заземлення

Молниеприемник

Типи блискавковідводів і їх особливості

На жаль, захистом приватних будинків, дач, заміських котеджів і гаражів держава не займається, тому про засоби захисту від удару блискавок кожен власник майна повинен піклуватися особисто. До слова, важливо розуміти, що установка блискавкозахисту – це важливий пункт, який повинен дотримуватися ще на етапі будівництва. Крім цього, блискавка – це струм з розрядом до 200 000 ампер, відповідно уберегтися від такої сили не просто і захисна система служить скоріше необхідністю, ніж додатковим елементом будь-якого спорудження.

Читати далі

Необходимость молниеприемной сетки

Необхідність близкавковловлюючої сітки для захисту приватного будинку

Найсильнішим електричним розрядом в природі вважається саме удар блискавки. До слова, атмосферну електрику може похвалитися значним потенціалом, яке за потужністю перевершує будь-які установки, створені людьми. Струм блискавки може досягати позначки в 10 000 – 20 000 ампер, відповідно блискавка несе масштабні руйнування, сховатися від яких можна тільки завдяки використанню спеціалізованих захисних систем.

Читати далі

Виды кровли которые притягивают молнию

Які покрівлі притягують блискавку?

Проблема захисту від ударів блискавок ніколи не втратить своєї актуальності, так як розряди блискавок представляють собою руйнівну силу. Вона в свою чергу, здатна завдати непоправної шкоди майну. Ось чому при будівництві житлових і адміністративних будівель фахівці рекомендують вживати всіх можливих заходів, які здатні мінімізувати ризик ураження від ударів блискавок. На даний момент блискавкозахист є однією з найбільш важливих пунктів, які слід брати до уваги ще на етапі будівництва. При цьому блискавкозахист повинна повністю відповідати особливостям будівлі і конфігурації її даху.

Читати далі