Обледеніння - зона ризику

Обледеніння – зона ризику

Обледеніння покрівлі та водостічної системи будівель – серйозна проблема, що виникає в зимовий період, а так само в міжсезоння. Мінливий клімат Української зими, коли показники температури скачуть від +5 до -15 °C і тільки, що впав сніг вже тане. Через мить все замерзає, перетворюючи покрівлю та всю водостічну систему будівель в брилу льоду це зона ризику, коли пухнастий білий сніг і гарний блискучий на сонці лід вже не безпечні.

Обледеніння - зона ризику

Обледеніння - зона ризику

Після такого “крижаного полону” водостічна система може не пережити зиму і тоді господареві загрожують не передбачені витрати, і так може тривати рік у рік! Крім ремонту водостічної системи будівлі в таких місцях можливий великий % травматизму пішоходів, а якщо вони подадуть в суд на власника цього неподобства, то і вам перепаде.

Обледеніння - зона ризику

Обірваний льодом водостічна система – результат складних погодних умов і небажання господаря будівлі захистити себе від непотрібних проблем і розтрат. Таких прикладів можна навести нескінченну кількість. Сенс цього, в тому, щоб показати вам проблему обмерзання, і переконати зробити “щось”, що б уникнути всього цього.