Главная: Обігрів покрівлі та водостічних систем

Як боротися з обмерзанням даху?

Як боротися з обмерзанням даху?

Як боротися з обмерзанням даху? Це питання стоїть ребром вже сьогодні перед багатьма власниками нерухомості – котеджів, Житлових Комплексів, складських та офісних будівель. Промислові підприємства так само страждають від непрацюючих в зимовий період водостоків і обмерзання покрівель будівель підприємства. Що ж відбувається взимку з водостоками?

Читати далі

Обледеніння - зона ризику

Обледеніння – зона ризику

Обледеніння покрівлі та водостічної системи будівель – серйозна проблема, що виникає в зимовий період, а так само в міжсезоння. Мінливий клімат Української зими, коли показники температури скачуть від +5 до -15 °C і тільки, що впав сніг вже тане. Через мить все замерзає, перетворюючи покрівлю та всю водостічну систему будівель в брилу льоду це зона ризику, коли пухнастий білий сніг і гарний блискучий на сонці лід вже не безпечні.

Читати далі

Електроопалення

Електроопалення

Ну ось і знову ми відчуваємо наближення холодної пори в нашому регіоні. Знову починаємо замислюватися про те, як максимально ефективно зігріти себе і своїх близьких, при цьому заощадити якомога більше бюджету. Тим більше що екстремальне зростання цін на природний газ в Україні змушує про це думати впритул. Все більше населення відчуває на собі удар з приходом опалювального сезону.

Читати далі