Обогрев нагревательным кабелем стрелочных переводов

Обігрів нагрівальним кабелем стрілочних переводів

Ні для кого не секрет, що наш регіон славиться нестійким, холодним з сюрпризами кліматом в зимовий період. Зимові рясні опади снігу переростають у величезні снігові замети на залізничних коліях створюють небезпеку для руху поїздів. Що лежить сніг на шляху поїзда створює додатковий опір руху і природно підвищується витрата палива і енергії при цьому істотно знижуючи швидкість руху. Погані погодні умови в минулому столітті часто приводили до зупинки руху поїздів на тривалий час. На сьогодні сучасні технології допомагають людині боротися з такими погодними неприємностями.

Обігрів нагрівальним кабелем стрілочних переводів

Електричний обігрів нагрівальним кабелем стрілочних переводів поки єдине і правильне рішення для безперебійної роботи залізничних ліній.

Електричний обігрів нагрівальним кабелем стрілочних переводів.

обогрев нагревательным кабелем

Конструкція стрілочних переводів складається з технічно складних складових частин з численними рухливими механічними частинами. Найпроблемніші місця на стрілочних переводах це невеликий простір між гострим кінцем рейки та рамною рейкою, що замикає дотепники в кінцевих положеннях, замки та рухомі осердя хрестовин. Служби експлуатації залізничних шляхів вирішують це питання двома способами; очищення ліній від снігу вручну або ж більш ефективним способом електрообігрівом.

Електричний обігрів нагрівальним кабелем стрілочних переводів має безліч переваг. По-перше, його можна монтувати на стрілки будь-якої геометричної форми та можливість відрізати кабель потрібної нам довжини. По-друге, такий обігрів управляється автоматично та абсолютно електробезпеки. Стійкість нагрівального кабелю до вібрацій і механічних впливів істотно впливає на тривалий термін ефективної роботи. Надійність і економічність системи обігріву на кабельній основі є найкращим способом боротьби з льодом і снігом на стрілочних переводах. Висока енергоефективність обігрівача досягається завдяки гнучкості кабелю завдяки чому він щільно прилягає до самої рейці. Нагрівальний кабель прикріплюється за допомогою теплоізоляційного накладного профілю і завдяки цьому обігрів відбувається безпосередньо стрілки, а не навколишнього простору.

Для більш раціонального використання та економії електричної енергії рекомендується встановити систему контролю та управління, що дозволяє виробляти включення і виключення нагріву кабелю на певних кліматичних параметрах. Все це бажано ховати в шафу управління чий корпус має високий ступінь захисту від вологи й пилу та утеплений зсередини, що дозволяє встановити його в будь-яких погодних умовах.

Велика кількість нагрівальних кабелів Ви можете подивитися в нашому магазині. Більше про обігрів кабелем.