Обогрев банкоматов система

Обігрів банкоматів система

Пропонована для використання обігрів банкоматів система, робиться на основі кабельної нагрівальної продукції Nexans (Норвегія). Найпотужніший виробник кабельної та провідникової продукції в усьому світі! Винахідник і виробник нагрівального кабелю з 1926 року!

Обогрев банкоматов

Кабель нагрівальний саморегулюючий DEFROST PIPE 40

Саморегулюючий кабель має дві струмопровідні жили, які з’єднані між собою спеціальною матрицею, тепловіддача та вихідна потужність якої змінюється в
залежності від температури зовні кабелю: при підвищенні температури опір матриці збільшується, відповідно тепловіддача та вихідна потужність зменшуються і навпаки.
застосування:

Використовується для обігріву банкоматів, для захисту труб від промерзання, підтримки необхідної температури трубопроводів та ємностей, для захисту дахів, водостоків і жолобів від намерзання льоду.

Технічні дані:

 • потужність кабелю 40 Вт / м при + 10 ° С;
 • макс. робоча t + 65 ° C;
 • номінальну напругу 220-230 В;
 • хв. радіус вигину 25 мм;
 • опір обплетення 18,2 Ом / км;
 • хв. t монтажу – 45 ° C;
 • сертифікати ISO, УкрСЕПРО;
 • гарантія 6 років.

Апаратура управління OJ Electronics (Данія):

Терморегулятор MTU2-1991 з датчиком температури OJ Electronics (Данія) (терморегулятор для настінного монтажу.)

Застосування: регуляція температури.

Датчики: MTU2-1991 – на дроті 3 м (в комплекті)

Технічні дані:

 • навантаження 16А / 3600 Вт;
 • напруга 220 -250В 50 Гц;
 • настінний монтаж;
 • діапазон температур +5 + 40 ° С;
 • ступінь захисту ІР20;
 • гарантія 3 роки.

Терморегулятори OJ Electronics виробництва (Данія) відмінно зарекомендували себе на світовій арені, в т.ч. в Україні, завдяки надійності, довговічності та безпеки.
Продукція промислової групи Nexans (Норвегія) і OJ Electronics (Данія) відомі у всьому світі завдяки високій якості та надійності продукції, що випускається. Підтверджений часом термін служби нагрівального елементу Nexans (нагрівальний кабель) понад 60 років. Гарантія на нагрівальний елемент (саморегулюючий нагрівальний кабель) 6 років, на роботи 1 рік.

Обігрів банкоматів система.

Є низькотемпературним нагрівальним приладом тому на її поверхні температура не підвищується понад 65 градусів, матеріал, з якого виготовлений нагрівальний елемент, не підтримує горіння, тобто є абсолютно пожежобезпечним. Відсутня примусовий обдув, пил не ганяється за банкоматом, а тепло безшумно, рівномірно поширюється по всьому обігрівається приміщенню, що гарантує безвідмовну роботу банкомату в найхолоднішу пору.

Нашими інженерами розроблена система підтримки постійної температури повітря всередині банкомату.

Дана система дозволяє обладнанню банкомату функціонувати при негативних температурах навколишнього середовища. Система є випробуваною і доопрацьованій за підсумками п’яти років використання і Вам пропонується не сирий продукт, а технологічно обґрунтована конструкція.

Ми використовуємо тільки якісне, імпортне обладнання, вироблене виключно в європейських країнах і зарекомендувало себе, як надійне і функціональне.

Порада: не женіться за дешевою, ми пропонуємо обґрунтовану ціну, здешевлення може йти коштом дешевого нагрівального кабелю, який прослужить набагато менше, дешевого терморегулятора або взагалі відсутність такого. Це спричинить перевитрата електроенергії та передчасне старіння нагрівального кабелю. Дешева система може приховувати в собі відсутність гарантійного обслуговування!

При кріпленні конструкції системи всередині банкомату Ми не використовуємо скотч (згодом він втрачає свої властивості, і вся конструкція буде висіти та з часом буде виведена з ладу рухомими механізмами (диспенсером)).

Система жорстко прикріплена до конструкції банкомату і не відвалюється при щоденному доступі до обладнання банкомату інкасаціонной і технічними службами, але при необхідності її можна легко демонтувати.

Пристрій системи обігріву банкоматів.

Конструктивно корпус банкомату складається з двох частин – інженерної частини та сейфа. Система обігріву складається з утеплювача (екструдований полістирол товщиною 6 мм), нагрівального кабелю, терморегулятора і термодатчика, з’єднаних між собою кабелями. Утеплювач клеїться на всі бічні та нижню стінки сейфа банкомату і призначений для запобігання теплових втрат. Нагрівальний кабель монтується в сейфі банкомату і призначений для нагріву повітря всередині сейфа банкомату. Терморегулятор призначений для установки значення температури повітря усередині сейфа банкомату і монтується або в інженерній частині, або в сейфі банкомату. При досягненні заданої температури він відключає харчування нагрівального кабелю. Термодатчик розташовується в нижній частині сейфа банкомату і призначений для вимірювання температури повітря в сейфі, з подальшою передачею цих даних на терморегулятор. На регуляторі встановлюється температура спрацьовування на позначці 20 ° С. Коли температура повітря всередині сейфа банкомату опуститься нижче 20 ° С, система обігріву включиться і буде підтримувати цю температуру в холодний період часу.

Весна 2012 року.
Підводячи підсумки проведеної роботи з обігріву банкоматів сезону зими 2011 р – 2012 р можна сказати, що зима виявилася «гарячої», тому що банки обігрівом банкоматів не займається влітку, навесні та восени, а тільки ВЗИМКУ (тобто в міру надходження проблеми). Це призводить до фінансових втрат банків через не працюючих банкоматів, до необхідності працювати в важких погодних умовах (холод, вогкість) фахівців із влаштування систем обігріву. Доводиться встановлювати системи обігріву не тільки у великих містах, але часто в селах, вугільних шахтах, дістатися до яких взимку зовсім не просто.

Попри всі труднощі, робота виконана. Жоден клієнт не отримав відмови, ні один, заявлений на обігрів, банкомат не залишився без тепла, де б він не знаходився.

Географія наших установок йде від Ужгорода на заході, Києві, Житомирі, Дніпропетровську в центрі, Донецьку, Горлівки на сході, Сумах на півночі та Одесі, в Криму на півдні країни.

У кожному регіоні є досвідчені фахівці з установки систем обігріву банкоматів, які виконують роботи не один сезон і які знають всі тонкощі роботи з банкоматами.

МОНТАЖ І ВСТАНОВЛЕННЯ обігріву БАНКОМАТІВ
Монтаж і установка Обігрів банкоматів система виконується висококваліфікованими сертифікованими фахівцями. Завдяки великому власному складу комплектуючих, забезпечується висока швидкість роботи. Гнучка система оплати за готівковий і безготівковий розрахунок. Ми, як авторизований дилер, пропонуємо гнучку систему знижок для будівельних організацій, оптових і постійних ділових партнерів.

Забезпечуємо доставку комплектуючих теплих підлог і систем електрообігріву по всіх містах України. Доставка здійснюється кур’єрськими службами “Нова пошта”, “Делівері” і “Інтайм”

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *