Главная: Обігрів банкоматів

Електроопалення

Електроопалення

Ну ось і знову ми відчуваємо наближення холодної пори в нашому регіоні. Знову починаємо замислюватися про те, як максимально ефективно зігріти себе і своїх близьких, при цьому заощадити якомога більше бюджету. Тим більше що екстремальне зростання цін на природний газ в Україні змушує про це думати впритул. Все більше населення відчуває на собі удар з приходом опалювального сезону.

Читати далі

греющий кабель в пол фото

Гріючий кабель для теплої підлоги

Кабельна система обігріву – сучасний варіант, що широко використовується в будівництві та переобладнанні різних будівель. Чим пояснюється така популярність? Оптимальний варіант – двожильний, екранізований, або ні. Саморегулюючий кабель виконує ці функції самостійно. Забезпечуючи оптимальний підігрів покрівлі, трубопроводів різного призначення, і, безпосередньо – самої підлоги.
Читати далі

Обогрев банкоматов система

Обігрів банкоматів система

Пропонована для використання обігрів банкоматів система, робиться на основі кабельної нагрівальної продукції Nexans (Норвегія). Найпотужніший виробник кабельної та провідникової продукції в усьому світі! Винахідник і виробник нагрівального кабелю з 1926 року!

Читати далі