Записи и статьи

Отопительный сезон

Несвоєчасний опалювальний сезон не біда – електроопалення допоможе

Ви проживаєте у квартирі, набридли божевільні комунальні платежі за тепло? Переходьте на додаткове електроопалення. Відкрита тема про своєчасний опалювальний сезон, не дає своїх плодів. Вони обіцяють, а люди мерзнуть у холодних будинках.

отопительный сезон

Рішенням такої непростої ситуації, допоможе компанія Стройіндустрія Дніпро. Купуючи електричну теплу підлогу, ви гарантовано відкриваєте свій опалювальний сезон, не виходячи з дому!

Установка самої конструкції займає мало часу і витрат. Наш інженер проведе заміри в подальшому місці монтажу. Не чекайте поки тепло і затишок приїде до вас, встановіть його зі Стройіндустрія Дніпро і насолоджуйтеся комфортною температурою приміщення в будь-яку погоду.

Типи установки:

  • Кабельний за часту його укладають під тверду поверхню кахлю, плитки, еко цегли

Отопительный сезон

  • Плівковий під ламінат, лінолеум, паркет, ковролін.

Отопительный сезон

Залежно де вам необхідний додатковий обігрів, вибирайте тип установки.

Якості, що відрізняють електроопалення та опалювальний сезон:

  • бюджетний
  • якісний
  • безпечний
  • своєчасна подача тепла
  • саморегулюватися температура в приміщенні

Недоліки:

  • Електрорасходний, але це краще ніж чекати включення опалювального сезону
  • Електромагнітне випромінювання, але воно випромінюється з мізерною полярністю і не шкодить людині.

Тепла підлога – це якісна підготовка в зимовий період

на випадок відсутності тепла в централізованому опаленні. Компанія Стройіндустрія Дніпро допоможе визначитися при виборі необхідного типу установки, ми враховуємо будь-які побажання клієнта. Розміри мату нагрівання варіюють: ширина від 0,34 до 0,5 м, а довжина від 0,4 до 13, м. Монтаж проходить в короткі строки, що приємно радує наших клієнтів. У вас з’являється приємна можливість, насолоджуватися теплом і комфортом у вашому домі. Гарний настрій і безпеку нашого продукту приємно здивує, молодих батьків. Адже підтримка температури в будинку, не від’ємна частина при догляді за вашою дитиною. Так само така техніка підійде для дбайливих дітей своїх літніх батьків. Регулювання дуже проста у використанні, ви не будете переживати якщо відлучитися у відрядження. Компанія будіндустрія Дніпро зігріє ваші будинки теплом і затишком, не залежно від опалювального сезону в вашому місті!

 

 

Оставить комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.