Керамічні обігрівачі

Керамічні обігрівачі

Мало хто знає, що на сьогодні виробництво керамічних обігрівачів представлено досить широко. Всі вони розрізняються по дизайну, принцип роботи даного продукту, розмірами, способом управління та ін.

Керамічні обігрівачі

Обігрів приміщень електрикою

Всі обігрівачі містять в собі унікальну технологію обігріву приміщень. У цьому виді обігрівачів поєднується 2 принципу обігріву –

  • 2/3 інфрачервоне випромінювання (довжина хвилі від 9 до 10,3 мкм. вважається комфортною для людини)
  • 1/3 конвекція (передача тепла з нагрітою керамічної поверхні)

Завдяки такому, вдалому поєднанню, виробники змогли досягти гідних результатів не тільки в дизайні та застосування, а й енергоефективності.

Як працює інфрачервоний керамічний обігрівач?

Конструкція складається з 4 основних компонентів:

  • Нагрівальний елемент
  • Керамічна панель
  • Металічний корпус
  • Блок керування

Керамічні обігрівачі

Детальніше про кожного з них

Нагрівальний елемент, заливається спеціальним композитним матеріалом, таким чином, що з одного боку залишається керамічна плита (акумулятор тепла), а з іншого термоізоляція.

Керамічна панельгеніальна у своїй простоті. Уже багато століть як люди навчилися облагороджувати своє житло кам’яними поверхнями. Вони відмінно виглядають, мають акумулюють властивостями, рівні по поверхні, мають високі механічні властивості.

Металевий корпус призначений для захисту нагрівального елементу і підключення.

Блок управління – капітанський місток керамічних обігрівачів. Саме він розділяє керамічні інфрачервоні обігрівачі на 3 основних види.

Керамічний обігрівач з терморегулятором в блоці. На самому блоці управління кріпитися невеликий винос з датчиком температури. Розташовується знизу під обігрівачем так як нагріте повітря прагне вгору.

Керамічний обігрівач без терморегулятора. В такому випадку обігрівач або підключається до загальної кліматичній системі, або працює в номінальному навантаженні по включенню.

Підсумок. Керамічні обігрівачі.

Якщо у Вас стало питання обігріву, додаткового або основного, квартири або приватного будинку, Ви завжди можете доукомплектувати вашу систему обігріву інфрачервоними обігрівачами. Це нове слово на ринку опалення. Їх сучасний дизайн впишеться в будь-який інтер’єр і наповнить комфортним теплом будинок або офіс.