Главная: Кабельний обігрів труб і ємностей

Монтаж нагревающего кабеля

Способи монтажу кабелю, що гріє для обігріву труб

Забезпечити безперебійне функціонування водяного постачання в виробничих або житлових будинках в зимовий час не так легко, як може здатися на перший погляд. У холодну пору року труби та трубопровід особливо потребує захисту, адже мороз не найкращим чином може вплинути на їх функціонування. Відповідно, в таких умовах труби та трубопровід можуть просто замерзнути. Але виробники спеціалізованої продукції для обігріву знайшли вихід і почали випускати унікальну за властивостями та технічними характеристиками продукцію – нагрівальні кабелі для ефективного обігріву труб і трубопроводу.

Читати далі

Nexans

Розрахунок системи захисту труб від замерзання

Система для захисту труб і трубопроводу від замерзання – це прекрасна можливість забезпечити ефективний захист водопостачання в зимовий період. Використання інноваційних технологій по захисту труб дозволить виключити замерзання трубопроводу, адже як відомо, проводити укладання труб потрібно нижче заданого рівня промерзання. Але на жаль, не завжди можна провести ряд необхідних процедур. При цьому, навіть при установці труб певним способом ніхто не зможе гарантувати вам бажаний ефект, адже при аномальних або тривалих морозах трубопровід і труби також можуть замерзнути.

Читати далі

Обогрев водостоков

Як працює система обігріву труб

У холодну пору року питання про захист водопровідних і каналізаційних систем виникає особливо гостро. Запобігти замерзанню трубопроводів водопостачання не завжди легко. Це обумовлено деякими складнощами монтажу, бо дуже складно і в деяких випадках неможливо здійснити закладку трубопроводу нижче точок промерзання. А при будівництві невеликих дачних будинків, закладка такого типу є абсолютно неприйнятною. Тому найкращим розв’язання питання в даному випадку буде гріючий кабель для обігріву труб і трубопроводу. Існує кілька різновидів гріють проводів. При цьому кожен вид відрізняється своїми унікальними особливостями монтажу, характеристиками та технічними властивостями.

Читати далі