Теплый пол в деревянных полах экономный обогрев

Тепла підлога в дерев’яних підлогах. Економний обігрів

Така річ як тепла підлога в дерев’яних підлогах, чи можлива установка самої системи обігріву під дерев’яні перекриття. На даний момент на ринку представлена величезна кількість нових і унікальних технологій, що дозволяють нам зробити своє приміщення теплим і комфортним. Але найчастіше від нашого незнання ми насторожено дивимося на всі ці нововведення, викликає недовіру і різного виду питання.

Теплый пол в деревянных полах

Тепла підлога в дерев’яних підлогах монтаж можливий, хоча деякі майстри можуть Вам відповісти, що тепла підлога в дерев’яних підлогах НЕ монтують, але це зовсім не так. І практика нам показала, що все можливо зробити та цю думку можна вважати помилковим.

Система теплих підлог Calorique Warm Floors System є унікальною системою опалення, яка встановлюється під підлогою між балками статі, щоб виконувати роль основної або додаткової системи опалення. Повністю невидимі, нагрівальні панелі системи Warm Floors System нагрівають підлоги до температури 30 ° C для неперевершеного рівня комфорту.

Планування, монтаж і експлуатації системи тепла підлога на дерев’яну підлогу на диво прості: розплануйте, потім розріжте нагрівальну плівку на ділянки потрібної довжини, прикріпіть степлером до проміжків між балками статі та завершите роботу, підключивши електрику.

Система Calorique Warm Floors System

Зроблена з чотирьох принципових компонентів: нагрівальних елементів, проводки, термостата і монтажних кріплень. Ці компоненти працюють разом для створення системи комфортного і безпечного опалення. Ретельний вибір і установка всіх компонентів є запорукою подальшої безпечної експлуатації системи.

Планування системи Calorique Warm Floors System здійснюється досить просто, в ході нього повинні дотримуватися пункти інструкції, що гарантує безпечну роботу системи та дотримання гарантійних зобов’язань з боку виробника. Тепла підлога в дерев’яних підлогах особливо ретельно підлягає перевірці.

При плануванні обігрівальних систем тепла підлога на дерев’яних покриттях, важливо звернути увагу на розташування стін, простінків і розташувати проводку з урахуванням цих та інших постійних елементів системи.

Постійні декоративні елементи

– Нагрівальні панелі Calorique повинні розташовуватися так, щоб вони не перекривалися, навіть частково, постійними стінами та іншими надбудовами, які спираються на підлогу. Нагрівальні панелі, закриті надбудовами, можуть перегрітися.

– Електропроводка в підлозі повинна знаходитися як мінімум в 50 мм від нагрівальних панелей і відділятися теплоізоляційним матеріалом, що заповнює цей простір. Простір може розташовуватися горизонтально, паралельно краю балки.

– Не встановлюйте нагрівальні панелі Calorique ближче, ніж на 200 мм від країв будь-яких розподільних коробок підлогових декоративних елементів, бо їх проводка може виходити далеко за межі розподільної коробки

Вбудовані в підлогу декоративні елементи

– Між вбудованими елементами, розетками та нагрівальними панелями повинно бути витримано відстань не менше 50 мм.

Джерела тепла – Між нагрівальними панелями Calorique і джерелами тепла повинно бути витримано відстань не менше 200 мм. Це стосується також гарячих труб водопроводу. Якщо це неможливо, використовуйте ізоляцію для труб.

Труби – Між трубами (пластиковими або металевими) і нагрівальними панелями Calorique має витримуватися не менше 50 мм відстані. Це стосується також гарячих труб водопроводу. Якщо це неможливо, використовуйте ізоляцію для труб.

Кінцеві проміжки балок – Завжди залишайте не менше 150 мм відстані в кінці проміжків між балками для розміщення проводки та інших деталей.

УВАГА!
  • Ніколи не проколюйте підлоги. Механічне пошкодження провідних частин нагрівальної панелі може привести до небезпеки електротравми. Проколювання елементів може пошкодити їх і створити небезпеку пожежі.
  • Якщо виникає необхідність заміни хоча б частини статі, обстежте нагрівальні елементи на предмет пошкодження.
  • Ніколи не встановлюйте на підлоги, які обігріваються постійні скульптури або стіни. Це може затримати випромінювання тепла і привести до потенційного перегріву.
  • Якщо на підлогу необхідно встановити нові елементи або перенести стіни, нагрівальний елемент потрібно відключити від живлення, щоб уникнути можливого перегріву.

Теплый пол в деревянных полах

Установка і виготовлення виконується висококваліфікованими сертифікованими фахівцями. Завдяки великому власному складу комплектуючих, забезпечується висока швидкість роботи. Гнучка система оплати за готівковий і безготівковий розрахунок. Ми, як авторизований дилер, пропонуємо гнучку систему знижок для будівельних організацій, оптових і постійних ділових партнерів.

Забезпечуємо доставку комплектуючих плівковий теплих підлог і систем обігріву по всіх містах України. Доставка здійснюється кур’єрськими службами “Нова пошта”, “Делівері” і “Інтайм”.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *