Теплый пол в бассейне

Тепла підлога у басейні

Здавалося б навіщо тепла підлога в басейні? Але якщо Ви опинилися на цій сторінці значить, Ви плануєте обзавестися басейном, байдуже великим або маленьким, для себе улюбленого або для бізнесу. Басейн дуже серйозне придбання і кожна ДРІБНИЦЯ може виявитися зовсім не дрібницею, а каменем спотикання.

Ми не будемо Вам розповідати про те, яку зробити гідроізоляцію, або яку мозаїку краще використовувати. Ми розповімо про підігрів підлоги в басейні. Тепла підлога в басейні це вже не розкіш, а скоріше необхідність для нашого комфорту.

В СРСР про підігрів підлоги в басейні ніхто навіть і не мріяв, але і басейни були досяжною розкішшю. Все круто змінилося, коли Будіндустрія Дніпро, нарешті повернулася обличчям до того, для кого вона створена: до Людини.

Басейн з розряду недосяжною розкоші перейшов в розряд розкоші, але все-таки досяжною.

З’явилося безліч комерційних закладів в списку послуг, яких є басейни та це робить задоволення доступніше для простих людей.

Теплый пол в бассейне

Отже, поговоримо про підігрів підлоги.

Ми не будемо славити та перебільшувати значимість теплих підлог і стверджувати, що, без таких, басейн не зможе існувати та маємо рацію.

Без теплої підлоги басейн залишиться басейном, в ньому можна буде купатися, відпочивати, одержувати задоволення від життя.
Щоб краще зрозуміти значущість теплої підлоги в басейні для прикладу візьмемо автомобіль і запитаймо себе:

– Чи залишиться автомобіль автомобілем, якщо в ньому не буде кондиціонера?
– Так залишиться.

Автомобіль довезе Вас до потрібного вам пункту призначення, як з кондиціонером, так і без нього.

Питання в тому, наскільки Вам сподобається їхати без кондиціонера, якщо на вулиці +30. Відкриті вікна не допомагають, а навпаки посилюють відчуття спеки, духоти, стомленості. В таких умовах, залишатися уважним до дороги стає дуже складно і, не про яке задоволення від їзди вже, не може йти мова. З кондиціонером все буде навпаки. Адже це всього лише маленька «ДРІБНИЦЯ», але яка ВАЖЛИВА.

Так само виходить і з теплими підлогами в басейні: без них можна обійтися, а чи потрібно?

Залишимо лірику. Розберімось, навіщо потрібен тепла підлога в басейні.

Теплый пол в бассейнеТеплый пол в бассейне

– Постійна сирість і підвищена вологість в приміщенні, з часом можуть викликати появу цвілі та грибка, позбавиться від яких, буде дуже важко, а в окремих випадках не можливо.

Вам це треба?

Теплый пол в бассейне

– Кахель, мозаїка дуже слизькі покриття для підлоги, а якщо вони будуть мокрими, ще й з калюжами, то це загрожує вам підвищеною вірогідністю отримання ударів і травм.

Вам це треба?

– Кахель, мозаїка є основними видами підлогових покриттів застосовуються в басейнах, а як Ви знаєте кахель холодний навіть влітку, не кажучи вже про інші пори року. У басейнах в основному ходять босоніж, тобто Ви постійно будете відчувати холодний, мокру підлогу під ногами, а діти, яких ви навряд чи умовте одягнути тапочки.

Ви цього хочете?

Підсумуємо. Що дає підігрів підлоги в басейні.

Теплый пол в бассейне

– Коли басейн призначений для особистого користування, це Ваше право вибирати, з підігрівом робити підлогу або без нього. Якщо ж басейн є частиною комерційного підприємства (готель, SPA- салон, сауна і т.д.), то від цієї дрібниці може залежати чи оберуть клієнти Ваш заклад в другій, третій і наступні рази, або підуть туди, де є тепла підлога. На своєму особистому досвіді скажу, коли ступаєш на холодний, мокрий кахель, то хочеться повернутися туди, де він був теплим і сухим.

Теплый пол в бассейне

– Тепла підлога в басейні забезпечить надійний захист від цвілі, грибка.
– Тепла підлога в басейні прибере калюжі з кахлю, що значно зменшить ймовірність отримання травм в басейні.

Теплый пол в бассейне

– Підлога з підігрівом зробить перебування на «суші» таким же приємним, як і на морському пляжі.
– Підлога з підігрівом може стати основним опаленням, повністю виключивши батареї та електроконвектори. Це додасть вільного місця і зробить дизайн вашого басейну неповторним.
– Підлога з підігрівом в душовій зробить ще комфортнішим прийняття душу.

Який же тепла підлога вибрати з усього різноманіття, представленого в Україні? Наша компанія ПП Будіндустрія Дніпро є мультибрендовий і Ми можемо поставити практично будь-яке обладнання для влаштування кабельного електрообігріву в басейні або в будь-якому іншому місці, де є потреба в обігріві.
Але якщо Ви запитаєте: – Що ми порадимо?

Ми порадимо Nexans.

Ми працюємо з даною торговою маркою з моменту її офіційного входження на ринок України: з 2007 року. За цей час зроблено велику кількість об’єктів, великих і маленьких, і за весь цей час не було жодної відмови обладнання через низьку якість. Дуже зручно і вигідно працювати з таким обладнанням і Нам, і Вам.

З цього приводу можна сказати таке умовивід – все нагрівальні кабелі (будь-яких виробників) працюють абсолютно однаково і дозволяють робити ваше житло комфортним! Nexans гарантовано дає Вам можливість насолоджуватися комфортом практично все життя !!!

Все вищесказане не рекламна стаття, а висновки, які з’явилися після багаторічного досвіду роботи з різними марками нагрівального кабельного обладнання. Цим досвідом і знаннями ми готові поділитися з Вами.

ЩО ВИБРАТИ:

  • Мат (тонкий нагрівальний кабель на самоклеючій сітці). Застосовується для приміщень, де неможливо збільшити товщину статі.
  • Кабель нагрівальний одножильний TXLP 1 17 Вт/м і Кабель нагрівальний двожильний TXLP/2R 17 Вт/м. Рекомендується при первинному ремонті для укладання в стяжку 3-5 см
  • Кабель тонкий нагрівальний двожильний MILLICABLE FLEX/2R 10 Вт/м Особливо зручний для приміщень неправильної форми та для ремонту вже існуючих підлог без підігріву або у випадках, коли необхідно мінімально підняти рівень підлоги.

Продаж, монтаж і установка теплих підлог для басейну

Продаж, монтаж і установка виконується висококваліфікованими сертифікованими фахівцями. Завдяки великому власному складу комплектуючих, забезпечується висока швидкість роботи. Гнучка система оплати за готівковий і безготівковий розрахунок. Ми, як авторизований дилер, пропонуємо гнучку систему знижок для будівельних організацій, оптових і постійних ділових партнерів.

Забезпечуємо доставку комплектуючих теплих підлог і систем обігріву по всіх містах України. Доставка здійснюється кур’єрськими службами “Нова пошта”, “Делівері” і “Інтайм”.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *