теплый пол под плитку

Тепла підлога під плитку. Як обрати. Переваги та особливості

Кам’яні підлоги вже давно увійшли в наше повсякденне життя. Вони мають масу переваг перед іншими підлоговими матеріалами.

Кому потрібна тепла підлога під плитку

Індустрія будівництва далеко зробила крок вперед, проте кам’яні підлоги та до сих пір в моді. Люди навчилися більш тонко і правильно робити кам’яні, покриття для підлоги. Але також не варто забувати, що на тлі всіх плюсів, кам’яних підлог, є один істотний мінус. Їх температура набагато нижче інших підлогових покриттів. І це різко відчувається в житлових приміщеннях, де люди ходять без взуття. Це питання вирішується декількома способами. Один з них – електричний тепла підлога під плитку.

Яким буває тепла підлога під плитку

Електрична тепла, у свою чергу, ділиться на 2 типу: тепла підлога під плитку і тепла підлога в стяжку. Детальніше про кожного з них.

Тепла підлога під плитку без стяжки

У цьому випадку використовують тонкий нагрівальний кабель діаметром 3-4 мм. Такий кабель монтується на монтажну стрічку або можна купити теплу підлогу під плитку в матах. Монтують мати на чорнову стяжку, в шар плиткового клею. При виборі такого статі варто звернути увагу, що не всі виробники надають таку групу товарів. Але тих, які представлені на ринку України, досить, щоб дати варіанти цін. Управляється така система за допомогою датчика температури підлоги (або повітря) і терморегулятора.

Тепла підлога під плитку в стяжку

Ще один варіант виконання теплої підлоги – тепла підлога в стяжку. У такій системі використовують стандартний нагрівальний кабель товщиною від 5-6 мм. Кахель в такій системі кладуть на чистову стяжку товщиною до 10 см. З мінусів виділяють довгий прогрів підлоги. Однак, оскільки зрештою Ви отримуєте прогріту, бетонну плиту, з нагрівальним елементом. Таким чином, можна підвести риску плюсів: акумуляція тепла, комфорт, легкість в управлінні, значне споживання електроенергії тільки на Навального стадії нагріву, після система переходить в режим економного споживання. Управляється така система за допомогою датчика температури підлоги та терморегулятора.

Терморегулятори для управління системою тепла підлога під плитку

Ми не просто так приділили цього розділу особливу увагу. Бо терморегулятор – це те, з чим контактує користувач. Залежно від наповнення терморегулятора, система має різний функціонал. Терморегулятори поділяють на: програмовані та прості. Прості говорять самі за себе. Що стосується програмованих, їх налаштування набагато ширше. Ви можете налаштовувати роботу системи потижнево, розбиваючи при цьому кожен день на 4 тимчасові зони. При правильному налаштуванні програмованого терморегулятора можна економити до 20% ресурсів при тому ж рівні комфорту.