Тепла підлога Nexans

Тепла підлога Nexans

Тепла підлога Nexans в житлових, комерційних, виробничих цілях, яке грунтується на роботі нагрівальних кабелів виробництва Nexans (Норвегія) і систем управління цим нагріванням (терморегулювання).

Тепла підлога Nexans – Це система повноцінного опалення будь-яких приміщень

Тепла підлога Nexans в житлових, комерційних, виробничих цілях, яке грунтується на роботі нагрівальних кабелів виробництва Nexans (Норвегія) і систем управління цим нагріванням (терморегулювання).

Популярність теплих електричних підлог Nexans в Україні зростає з кожним роком, завдяки простоті конструкції, економічності, безшумність, антивандальному виконанню (нагрівальний кабель прихований в конструкції підлоги), надійності та довговічності (підтверджений термін служби нагрівального кабелю Nexans понад 50 років)

Тепла підлога Nexans абсолютно безпечні для здоров’я, що підтверджується Українськими та міжнародними сертифікатами. Системи дуже популярні в Європі, особливо в північній її частині та використовуються жителями в опаленні квартир і будинків багато десятків років так, що обладнання вже перевірено і відмінно себе зарекомендувало.

Якщо порівнювати системи електричних теплих підлог і системи водяного опалення за наступними критеріями:

 • вартість обладнання;
 • вартість монтажу;
 • вартість обслуговування;
 • вартість витраченої енергії;
 • отриманий комфорт в результаті.

То перевагу в підсумку (за статистикою і відгуками) на стороні електричних теплих підлог.

Пропонуємо розібратися чому ваш вибір повинен зупинитись на продукції Nexans (виробництва Норвегії):

Конструктивне рішення від Nexans:

1. Унікальне безмуфтове з’єднання.
Безмуфтове з’єднання в теплу підлогу Nexans нагрівальної частини кабелю з «холодними» силовими кінцями (безпосередньо підключаються до мережі живлення), що обумовлює напрацювання на відмову – 300 років (лабораторні випробування).
За статистичними даними близько 90% всіх відмов нагрівального кабелю відбувається в цих з’єднаннях.
Більшість виробників для з’єднання зазначених частин системи використовують метод «обтискача».

Тёплый пол Nexans

З’єднувальна муфта

Він полягає в застосуванні мідної муфти, в яку вставляються і запресовуються (механічно) гріє жила і провід живлення. Практика показала не досконала цього методу, бо дуже висока ймовірність виходу системи з ладу в даних місцях з’єднань.

Тёплый пол Nexans
Вихід з ладу нагрівального кабелю в місці з’єднання нагрівальної частини кабелю з «холодними» силовими кінцями

Тёплый пол Nexans

Нагрівальний кабель інших виробників зі сполучною муфтою.

Nexans розробив і застосував технологію в основі, якої лежать складні з технічної точки зору операції, в результаті з’явилося, так зване «безмуфтове» з’єднання, що гріє і «холодної» частин системи, яке утворює єдиний, монолітний провідник.

Тёплый пол Nexans

Далі на цей монолітний (єдиний) провідник наноситься спочатку оболонка зі зшитого поліетилену. Потім по всій довжині кабелю прокладається металева (багатожильний) обплетення заземлення. Далі ця конструкція заводиться в металевий суцільний екран, що покриваються зовнішньою оболонкою зі спеціального ПВХ, стійкого до впливу сонячних променів і води. Результатом цього складного процесу компанія Nexans домоглася нульової кількості відмов нагрівального кабелю в місцях з’єднання гарячих і холодних кінців.

Тёплый пол Nexans
Одножильний нагрівальний кабель Nexans TXLP / 1 з двома безмуфтове з’єднання

2. Екрануюча (захисна) оболонка у вигляді металевої трубки.

У нагрівальних кабелях, тепла підлога Nexans, застосовується алюмінієва суцільна оболонка. Дане конструктивне рішення забезпечує:

 • захист від проникнення вологи всередину конструкції. (повний захист від вологи забезпечують лише два матеріали: метал і скло. Інші справи з плином часу втрачають стійкість до води. За статистичними даними, понад 10% виходів з ладу нагрівальних кабелів, відбувається саме через це);
 • значне підвищення захисту від локального (точкового) перегріву. (Суцільна металева трубка ефективно розподіляє тепло по всій поверхні та не дозволяє кабелю перегріватися в будь-якій точці);
 • поліпшення механічних (захисних) властивостей кабелю;
 • захист оточуючих від електромагнітних випромінювань;
 • дозволяє нагрівального кабелю «запам’ятовувати форму». (Дана властивість полегшує укладання кабелю і він не зміщується при заливці розчином). Застосування суцільною металевою екранує трубки, дозволило повністю виключити вихід з ладу кабелю через проникнення вологи)

3. Модифікований ПВХ.

Застосування модифікованої ПВХ зовнішньої оболонки нагрівального кабелю дозволило забезпечити захист гріє жили від впливу навколишнього середовища, в тому числі від ультрафіолетового випромінювання, що робить можливим впевнено використовувати нагрівальний кабель на покрівлях в антиобледенільних системах і системах сніготанення.

4. Зшитий поліетилен (вулканізований).

Зшитий поліетилен (вулканізований) служить для електроізоляції центральної (гріє) жили нагрівального кабелю. Даний тип ізоляції є дуже важливим фактором, що підвищує термін служби кабелю. Практика показує, що нагрівальні кабелі Nexans зберігають працездатність понад 50 років.

Системи кабельного опалення не вимагають технічного обслуговування в процесі експлуатації. При наявності програмованого терморегулятора (системи керування) досягається ефективне поєднання комфорту та енергоефективності всієї системи опалення.

Велика розмаїтість номенклатури продукції Nexans дозволяє без зусиль підібрати потрібний комплект нагрівального кабелю для різних сфер використання: від «теплої підлоги» до складних систем обігріву трубопроводів і антиобледеніння покрівлі.

Контроль якості продукції, що випускається

Вся продукція без винятку тестується відповідно до міжнародних стандартів CENELEC, МЕК, а також відповідає вимогам Європейських стандартів для кабелю середньої напруги. Продукція сертифікована за стандартами якості ISO 9001, EMAS і захисту навколишнього середовища ISO 14001. Гарантія обладнання системи опалення «тепла підлога» – 20 років, на системи сніготанення та антизледеніння – 12 років. Працюють дані системи значно довше наданої гарантії. Це підтверджує багаторічний досвід установок даного обладнання по всьому світу. Вироблений кабель піддається контролю якості на всіх етапах виробництва. На завершальному етапі відбувається тестування напругою 3000В у воді. Підтверджений часом термін служби нагрівального кабелю Nexans понад 50 років, а не передбачуваний, як в інших виробників.

Якщо у Вас є талант облаштовувати своє житло своїми руками, то тепла підлога Nexans – Ваш вибір.

Важливо: Nexans виробляє обладнання не тільки для пристрою «теплої підлоги», а також для систем антизледеніння покрівлі, сніготанення ступенів і доріг, обігріву грунту, трубопроводів і ємностей.
Все це можливо завдяки унікальним розробкам Nexans.

Що вибрати:

 • Мат (тонкий нагрівальний кабель на самоклеючій сітці) – застосовується для приміщень, де неможливо збільшити товщину статі.
 • Кабель нагрівальний одножильний TXLP/1, 17 Вт/м і Кабель нагрівальний двожильний TXLP/2R, 17 Вт/м – рекомендується при первинному ремонті для укладання в стяжку 3-5 см
 • Кабель тонкий нагрівальний двожильний MILLICABLE FLEX/2R, 10 Вт/м – особливо зручний для приміщень неправильної форми та для ремонту вже існуючих підлог без підігріву або у випадках, коли необхідно мінімально підняти рівень підлоги.

Управління теплою підлогою рекомендуємо довірити терморегуляторам OJ Electronics

Замовити нагрівальний кабель з доставкою (безкоштовно) по Україні.

ВСТАНОВЛЕННЯ ТА МОНТАЖ Тепла підлога Nexans

Теплі підлоги та інші системи Nexans встановлюються і монтуються висококваліфікованими сертифікованими фахівцями. Завдяки великому власному складу комплектуючих, забезпечується висока швидкість роботи. Система оплати за теплі підлоги та устаткування: готівковий і безготівковий розрахунок. Ми, як авторизований дилер, пропонуємо гнучку систему знижок для будівельних організацій, оптових і постійних ділових партнерів.

Забезпечуємо доставку комплектуючих на теплі підлоги та системи обігріву по всіх містах України. Доставка здійснюється кур’єрськими службами “Нова пошта”, “Делівері” і “Інтайм”.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *