Теплые полы на кухне

Тепла підлога на кухні

Теплі підлоги на кухні це ще й вибір дітей, які можуть вільно зайняти «нульовий поверх» вашої кухні поки ви займаєтеся домашніми справами і вам не доведеться витрачати свої нерви, і нерви дітей, змушуючи їх встати з холодної підлоги. Пол теплий і затишний, і нехай ваші діти роблять те, що їм подобається. Адже незабаром у них з’явиться купа заборон і табу. Нехай насолодяться маленької, але свободою…

Теплі підлоги на кухні, Nexans – вибір не тільки жінок

Теплые полы на кухне

Тепла підлога на кухні це ще й вибір чоловіків, які люблять ходити по квартирі (будинку) в «шортах» і босоніж, тепер вони зможуть зайти та на кухню, може навіть, і картоплю почистять …

Але все-таки Тепла підлога на кухні це перш за все ВИБІР жінок. Дорогі жінки, не відмовте собі в задоволенні … Я впевнений і ви скажіть нам ще спасибі. І знайте – все теплі підлоги, всіх виробників працюють однаково, даруючи Вам тепло і затишок, але тільки Nexans буде це робити нескінченно довго, практично всю Вашу довгу, довгу Життя!

ЩО ВИБРАТИ:

  • Мат (тонкий нагрівальний кабель на самоклеючій сітці). Застосовується для приміщень, де неможливо збільшити товщину статі.
  • Кабель нагрівальний одножильний TXLP/1 17 Вт/м і Кабель нагрівальний двожильний TXLP/2R 17 Вт/м. Рекомендується при первинному ремонті для укладання в стяжку 3-5 см
  • Кабель тонкий нагрівальний двожильний MILLICABLE FLEX/2R, 10 Вт/м. Особливо зручний для приміщень неправильної форми та для ремонту вже існуючих підлог без підігріву або у випадках, коли необхідно мінімально підняти рівень підлоги.

Монтаж і установка теплих підлог для кухні

Теплые полы на кухне

Монтаж і установка, від компанії Стройіндустрія Дніпро, виконуються висококваліфікованими сертифікованими фахівцями. Завдяки великому власному складу комплектуючих, забезпечується висока швидкість роботи. Гнучка система оплати за готівковий і безготівковий розрахунок. Ми, як авторизований дилер і постачальник, пропонуємо гнучку систему знижок для будівельних організацій, оптових і постійних ділових партнерів.

Забезпечуємо доставку комплектуючих теплих підлог і систем обігріву по всіх містах України. Доставка здійснюється кур’єрськими службами “Нова пошта”, “Делівері” і “Інтайм”

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *