Теплый пол на балконе

Тепла підлога на балконі

Пропонуємо вам укласти тепла підлога на балконі, на лоджії, в зимовому саду.

Балкони в наш час часто є як продовження нашої житлової площі та не для всіх є складом для непотрібних речей. Для того, щоб забезпечити на балконі комфортний мікроклімат – як ніколи підходить електричний тепла підлога. Тепла підлога на балконі створює нагрівання в переважно в нижній частині приміщення, створюючи тим самим ідеальний комфорт.

В даний час укладання теплої підлоги на засклених лоджіях або балконах набула широкого поширення. Адже лоджії – приміщення з великими втратами тепла, їм властива постійна сирість, і, часто використання теплоізоляційних матеріалів не завжди достатньо. Тому, встановивши тепла підлога на лоджії або балконі, Ви, практично, перетворите її в додаткову кімнату, при цьому кількість споживаної енергії буде мінімально. При монтажі теплої підлоги рекомендується виходити з потужності від 150 до 230 Вт / кв.м. Ми рекомендуємо використовувати спеціальні безпечні та економічні нагрівальні кабелі Nexans. Регулювати температуру на лоджії ви зможете, використовуючи терморегулятор, який встановлюється в сусідню кімнату.

Висока тепловіддача теплих підлог позбавить Вас від вогкості, а також промерзання вікон лоджії. Постеливши тепла підлога на лоджії або балконі Вам гарантовані комфортні умови навіть у найлютіші морози.

Замовити тепла підлога на лоджії, на балконі, в зимовому саду можна звернувшись до фахівців нашої компанії.

ЩО ВИБРАТИ:
Теплый пол на балконе

  • Мат (тонкий нагрівальний кабель на самоклеючій сітці). Застосовується для приміщень, де неможливо збільшити товщину статі.
  • Кабель нагрівальний одножильний TXLP/1 17 Вт/м і Кабель нагрівальний двожильний TXLP/2R 17 Вт/м. Рекомендується при первинному ремонті для укладання в стяжку 3-5 см
  • Кабель тонкий нагрівальний двожильний MILLICABLE FLEX/2R 10 Вт/м. Особливо зручний для приміщень неправильної форми та для ремонту вже існуючих підлог без підігріву або у випадках, коли необхідно мінімально підняти рівень підлоги.

Виготовлення та встановлення тепла підлога на балконі

Виготовлення та встановлення виконується висококваліфікованими сертифікованими фахівцями. Завдяки великому власному складу комплектуючих, забезпечується висока швидкість роботи. Гнучка система оплати за готівковий і безготівковий розрахунок. Ми, як авторизований дилер, пропонуємо гнучку систему знижок для будівельних організацій, оптових і постійних ділових партнерів.

Забезпечуємо доставку комплектуючих теплих підлог і систем обігріву по всіх містах України. Доставка здійснюється кур’єрськими службами “Нова пошта”, “Делівері” і “Інтайм”

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *