Теплый пол для ванной

Тепла підлога для ванної

Тепла підлога для ванної здатний не тільки дарувати нам почуття родинного тепла і затишку, а й гігієна насамперед. Подумайте, що після прийняття ванни, душа встанете босими ногами на підлогу, який сухий і теплий, що залишився на підлозі рушник для ніг висохне і буде теплим. Ванну кімнату не захочеться залишати.

Ви отримаєте позитивні емоції, що зігрівають увечері і дають заряд енергії вранці. З теплою підлогою у ванній кімнаті буде завжди сухо, тепло і затишно.

Як же цього досягти?

Природно за допомогою надійної, інтелектуальної системи тепла підлога для ванної, що використовує технології кабельного електрообігріву.

Це не порожні рекламні фрази, це вже факт, наявність системи Тепла підлога для ванній кімнаті вже не є розкішшю, а радше необхідністю. Українці гідно оцінили передові західні технології, що працюють на людину і для людини Це у нас вони стали широко застосовується близько 10 років, а людство користується цими технологіями 100 років.

Теплый пол для ванной

І так розберімось, що Ви отримаєте, встановивши у себе Тепла підлога для ванної Nexans:

  • Ванна кімната (вічно обділених теплом) отримує повноцінну автономну систему опалення.
  • Відчуття тепла під ногами надає нам підсвідомо почуття спокою і домашнього затишку.
  • Збільшення вартості Вашої нерухомості.

І чого позбудетеся:

  • Піде вогкість і цвіль.
  • Холод в міжсезоння.
  • Не зрозуміло чим зіпсований настрій після прийняття ванни, душа.

Все це підкріплюється технологіями Nexans (компанія є родоначальником і розробником цих технологій понад 100 років), які забезпечують незрівнянну надійність продукту, його безперечну безпеку для Людини та високу енергоефективність.

Ознайомитися докладніше з перевагами технології Nexans.

Зателефонуйте нам за номером +38 (098) 657-31-69, +38 (066) 553-27-33, +38 (044) 223-85-62, +38 (056) 785-55-90 і ми з задоволенням обговоримо з Вами як облаштувати тепла підлога саме у Вашій ванній кімнаті.

  • Мат (тонкий нагрівальний кабель на самоклеючій сітці). Застосовується для приміщень, де неможливо збільшити товщину статі;
  • Кабель нагрівальний одножильний TXLP/1, 17 Вт / м і Кабель нагрівальний двожильний TXLP/2R, 17 Вт/м. Рекомендується при первинному ремонті для укладання в стяжку 3-5 см;
  • Кабель тонкий нагрівальний двожильний Millicable Flex/2R, 10 Вт/м. Особливо зручний для приміщень неправильної форми й для ремонту вже існуючих підлог без підігріву або у випадках, коли необхідно мінімально підняти рівень підлоги.

Монтаж і установка теплих підлог для ванної

Теплый пол для ванной

Установка і виготовлення виконується висококваліфікованими сертифікованими фахівцями. Завдяки великому власному складу комплектуючих, забезпечується висока швидкість роботи. Гнучка система оплати за готівковий і безготівковий розрахунок. Ми, як авторизований дилер, пропонуємо гнучку систему знижок для будівельних організацій, оптових і постійних ділових партнерів.

Забезпечуємо доставку комплектуючих теплих підлог і систем обігріву по всіх містах України. Доставка здійснюється кур’єрськими службами “Нова пошта”, “Делівері” і “Інтайм”

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *