Теплые полы для комнаты

Тепла підлога для кімнати

Опалення підлоги підходить майже для всіх типів підлогових покриттів і є відмінним рішенням для всіх типів будівель. Теплі рішення для кімнати приховані від очей і дають свободу в плануванні інтер’єру.

Системи електроопалення теплі підлоги для кімнати Nexans підходять

Як для котеджного будівництва так і для квартир в багатоповерхових будинках використовую теплі підлоги для кімнати. Тип опалення серйозно впливає на вартість будівництва і вартість експлуатації. Тому системи кабельного опалення з їх нульовими витратами на обслуговування, високу надійність, довговічністю (термін експлуатації від 50 років), високим рівнем енергоефективності та середнім рівнем вартості обладнання є популярним вирішенням питання вибору системи опалення в Україні.

Теплі підлоги створюють ідеальний мікроклімат на поверхні підлоги для дитячих ігор: прибирає протяги та м’яко підігріває поверхню підлоги. Це дозволяє ходити босоніж, лежати та сидіти на теплій підлозі без будь-якого дискомфорту.

У передпокої, постійно обділеною повноцінним обігрівом, дуже сильно відчувається брак тепла і затишку. Біля вхідних дверей, де ми знімаємо взуття, підлогу на порядок холодніше, ніж в інших кімнатах – зазвичай в коридорах не ставлять радіаторів опалення. Електричні теплі підлоги повністю розв’язувати цю проблему.

Теплі підлоги створюють бажаний комфорт в кімнаті

Ви можете використовувати його як, в якості, додаткового обігріву приміщення, так і в якості основного джерела тепла.

Вбудовані електричні системи опалення на базі нагрівальних кабелів кардинально змінять мікроклімат вашого будинку. Теплі підлоги в кімнаті – це комфорт, створений рівномірним розподілом тепла по всьому об’єму приміщення. Теплі підлоги, за якими приємно пройтися босоніж – не єдина перевага системи. Основна частка тепла надходить до Вас коштом теплового випромінювання, що і забезпечує дивовижний комфорт не тільки Вашим ногам, але і всьому тілу. Теплі підлоги для кімнати позбавляє від протягів і створює ідеальну можливість для дитячих ігор. Температура повітря в поверхні підлоги стає достатньою для можливості грати на підлозі, а тепла і комфортна поверхня підлоги дозволяє ходити по підлозі босоніж.

У передпокої, поруч із вхідними дверима ми та наші гості з полегшенням знімаємо взуття, входячи в будинок з вулиці. Босими ногами ми відразу особливо сильно відчуваємо дискомфорт від холодного покриття підлоги та протягів, які захопили простір у його поверхні. Ми проходимо по коридору з кімнати в кімнату і постійно звертаємо увагу на погане опалення.

Такий стан речей не дає нам відчути затишок рідного дому, і ми не можемо більше миритися з холодною підлогою і протягами. Ми хочемо, щоб коридор теж був затишним. Ми хочемо, щоб у нас з’явилася досконала система опалення і щоб вона займала багато місця.

На щастя, це можливо! І це тепер цілком доступно!

 • Ваше вуличне взуття буде сухою і теплою;
 • У коридорі буде тепло і затишно;
 • Домашні тварини дуже люблять теплі підлоги та будуть із задоволенням лежати біля вхідних дверей.

Електричні системи тепла підлога, на основі нагрівального кабелю Nexans, дозволяють тримати приміщення в теплі, особливо в період осінніх холодів – основні системи опалення ще не включено або в зимовий час, коли системи опалення недостатньо ефективні. Теплі електричні підлоги знижують ризик простудних захворювань, а що може бути дорожче здоров’я?

Одним з достоїнств, якими володіють теплі електричні підлоги для кімнати, є простота і дешевизна терморегулювання. Простіше кажучи, підтримки однієї та тієї ж температури в приміщенні. Гнучкість регулювання дозволяє легко пристосувати режим роботи теплі підлоги для кімнати до режиму життя господарів, а не навпаки. Досить сказати, що сьогодні теплі підлоги слухаються не тільки повороту ручки приладу, але і наказів, відданих телефоном.

Є широкий спектр терморегуляторів, гідних вашої уваги.

 • кімнатні з датчиком температури підлоги (серія OTN-1991 NX);
 • з датчиком температури підлоги та температури повітря, електронний дисплей (серія OTN2-1991-1999);
 • програмовані (серія OCC2-OCC 4, MILLITEMP, ТР725, EKSON-EX Pro, NRG-Temp тощо);
 • вбудовуються в шафи (для монтажу на DIN-рейку: ETV-1991).

Теплые полы для комнаты    Теплые полы для комнаты   Теплые полы для комнаты

Серія OTN2

Теплые полы для комнаты   Теплые полы для комнаты

Програмований терморегулятор серії OCC4

Який же з них вибрати?

Перш за все, термостат повинен виконувати свою функцію, а саме, забезпечувати підтримку в приміщенні заданої температури або закону її зміни в часі. Крім того, він зобов’язаний відповідати по комутованій потужності встановленої системі. Слід зазначити, що за сучасними нормами гранично допустима потужність побутових термостатів для «теплих підлог» становить 3,6 кВт, і це немало, адже приблизно стільки ж споживає пральна машина.

Спочатку зупинимося на тому, чого робити не варто. Для системи теплі підлоги не варто вибирати термостат тільки з датчиком температури повітря, оскільки тоді його свідчення можуть бути спотворені випадковим протягом або конвективними потоками нагрітого повітря від інших теплових приладів. Найбільший попит мають кімнатні електронні термостати з датчиком підлоги (серія OTN). Вони дуже прості у використанні (що важливо, якщо ними будуть користуватися люди похилого), надійні та відносно недорогі. При влаштуванні великих систем або декількох середніх (сумарна встановлена ​​потужність 3 і більше кВт) має сенс задуматися про установку програмованого термостата OCC2 – OCC4. Адже в цьому випадку правильно підібрана програма, відповідна режиму використання приміщення (наприклад, спальні в міській квартирі або вітальні заміського будинку), дозволить окупити вартість приладу за 2-4 місяці. При влаштуванні складних систем основного опалення з зонуванням, використання програмованих приладів вкрай бажано і з точки зору економії експлуатаційних витрат, і для зручності та ефективності управління температурою.

Адже не стане ж розумний господар бігати по 20 приміщенням великого заміського будинку, щоб зменшити в них температуру на час від’їзду. Технології розвиваються, не стоять на місці. Компанія OJ Electronics представила свою нову розробку «Централізована система управління 4-го покоління», сутність якої полягає в централізованому, бездротовому управлінні терморегуляторами, розташованими в радіусі 100 метрів. Є і термостати, що дозволяють віддавати їм команди телефоном. Теплі підлоги дуже легко вписуються до складу розумного будинку (інтелектуальної будівлі), при цьому режимом обігріву можна керувати навіть через інтернет.

ЩО ВИБРАТИ:

 • Мат (тонкий нагрівальний кабель на самоклеючій сітці).
 • Застосовується для приміщень, де неможливо збільшити товщину статі.
 • Кабель нагрівальний одножильний TXLP/1, 17 Вт/м
 • Кабель нагрівальний двожильний TXLP/2R, 17 Вт/м
 • Рекомендується при первинному ремонті для укладання в стяжку 3-5 см
 • Управління теплою підлогою рекомендуємо довірити терморегуляторам OJ Electronics

(Місце під кнопку для замовлення нагрівача)

Монтаж и установка теплые полы для комнаты

Теплые полы для комнаты           Теплые полы для комнаты

Для систем теплі підлоги монтаж і установка виконується висококваліфікованими сертифікованими фахівцями. Завдяки великому власному складу комплектуючих, забезпечується висока швидкість роботи. Гнучка система оплати за готівковий і безготівковий розрахунок. Ми, як авторизований дилер, пропонуємо гнучку систему знижок для будівельних організацій, оптових і постійних ділових партнерів.

Забезпечуємо доставку комплектуючих на теплі підлоги та системи обігріву по всіх містах України. Доставка здійснюється кур’єрськими службами “Нова пошта”, “Делівері” і “Інтайм”.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *