Світовий лідер кабельної індустрії NEXANS Норвегія

Світовий лідер кабельної індустрії NEXANS Норвегія

NEXANS Норвегія розвиває рішення для нафтогазового, ядерного, залізничного, автомобільного та авіаційного секторів, суднобудування, електроніки та автоматики, а також для загальних і приватних (локальних) телекомунікаційних мереж.

NEXANS Норвегія в особі Стройіндустрія Дніпро

  • №1 у світі по виробництву підводних силових кабелів
  • №1 в Європі з виробництва мідних кабелів для мереж зв’язку
  • №1 у світі по виробництву кабельних систем електричного обігріву
  • №2 у світі за обсягом виробництва силових кабелів
  • №2 в Європі з виробництва арматури для кабельних мереж високого та середньої напруги

NEXANS Норвегія – світовий лідер у кабельній індустрії

Компанія Nexans веде свою історію з освіти «Товариства кабелю» в місті Ліоні (Франція) в 1897 році, ставши підрозділом CGE, а потім Nexans, і врешті-решт змінивши назву на Nexans, компанія не перестала розвиватися сама і розвивати свої ноу-хау в кабельному бізнесі.

З того часу компанія виросла до 102 кабельних заводів розташованих у Франції, Німеччині, Норвегії, Швейцарії, Бельгії та інших країнах.

Комерційні представництва відкриті по всьому світу. На підприємствах Nexans працюють близько 22 400 співробітників. Оборот компанії у 2012 році склав 9.8 мільярда євро. Nexans зареєстрований на Паризькій фондовій біржі.

Комерційну діяльність компанія Nexans проводить через свої представництва більш ніж в 60 країнах світу. У тому числі та в Україні.

Має 5 власних Науково-Дослідних центрів по кабелі, що дозволяє на роки випереджати своїх конкурентів у плані досконалості продукції. Нагрівальні кабелі Nexans виробляються з 1928 року (перший у світі виробник) тільки в одному місці в Норвегії (Лангус).

NEXANS Норвегия NEXANS Норвегия

Гарантії від виробника:

Системна гарантійна підтримка компанії Nexans на встановлену кабельну систему діє протягом 20 років з дати випуску сертифіката.

Nexans гарантує Кінцевому користувачеві кабельної системи, що продукти, що забезпечуються гарантією і перераховані у відповідних гарантійних Модулях, в разі, якщо вони встановлені відповідно до вимог Керівництва з монтажу кабельної системи Nexans:

  • Чи не будуть мати дефектів матеріалу, з яких вони виготовлені, а також від якості цих виробів;
  • Будуть відповідати специфікаціям на ці продукти, викладених у відповідних технічних описах і Гарантійних Модулях Nexans, що діють на момент інсталяції;
  • Забезпечать запас по характеристиках у порівнянні з вимогами, визначеними у відповідних гарантійних Модулях.

Ви повинні знати – все нагрівальні кабелі працюють абсолютно однаково і дозволяють робити Ваше житло комфортним! Nexans – дає Вам можливість насолоджуватися комфортом практично все життя безвідмовно!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *