Электро нагревательные системы или теплый пол на основе кабеля электрического

Електро нагрівальні системи або тепла підлога на основі кабелю електричного

Електро нагрівальні системи – розглянемо основні компоненти та застосування. Це можуть бути як дерев’яні покриття (ламінат, паркетна дошка), керамограніт (мармур), килимові та інші покриття для підлоги. І найперше питання, яке виникає у нас, про електричні нагрівальних системах, це що ж все-таки краще вибрати. Нагрівальний кабель або ж тонкий нагрівальний мат. Існують чотири основних способи монтажу товстого нагрівального кабелю і тонкого нагрівального кабелю!

Розглянемо кілька варіантів

Перший варіант

Якщо у Вас є можливість підняти рівень підлоги до підлогового покриття на рівень на 5-6 см. Це дасть нам можливість використовувати повноцінну теплоізоляцію, це екструдований пінополістирол мінімум 2 см. Листи теплоізоляції або приклеюються на спеціальний клей або закріплюються монтажними парасольками. Далі укладається армована сітка з нагрівальним кабелем і заливається шаром стяжки мінімум 3-4 см. Такий варіант є енергоефективним і в майбутньому, значно заощадить Ваші кошти під час використання електричної нагрівальної системи.
Электро нагревательные системы

Другий варіант

Якщо на тверду основу дозволяє залити на 15-30 мм, сумішшю, що частіше буває при вирівнюванні підлог в приміщенні і в цей шар на монтажній стрічці можна укласти нагрівальний кабель. І така нагрівальна система буде набагато краще, ніж якби ми поклали нагрівальний мат, бо закладається більш хороша потужність і система швидше виходить на свій температурний режим. Ну і звичайно ж такий варіант значно дешевше ніж укладання мату.

Третій варіант

Коли залишається всього кілька міліметрів тільки для шару плиткового клею. Тоді краще укладати нагрівальний мат або малопотужний тонкий кабель і такі електро нагрівальні системи, за вартістю обладнання і монтажу буде набагато вище. Мінус такої системи полягає в тому, що його маленька потужність обігріву недостатня для приміщень з високими тепловтратами. Тепла підлога в кращому балансі ціна, якість, термін служби.

Четвертий варіант

Рідко, але використовується. Нагрівальний кабель врізається в конструкцію підлоги в пази, зроблені штроборізом, крок укладки намагатися робити не більше 10 см., І все заливається плитковим клеєм. Ми отримуємо нагрівальну систему без підняття рівня підлоги. І в цілому, така система найбільш економічна і непогано справляється зі своїм завданням навіть у сильні морози.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *