Електрична тепла підлога від компанії Стройіндустрія Дніпро

Електрична тепла підлога від компанії Стройіндустрія Дніпро

У вас є унікальна можливість убезпечити себе і своїх близьких. Система укладання проста, що дозволяє вільно лягає на будь-який вид підлогового покриття.

Існують кілька видів електричних підлог:

  • Кабельний за часту укладають під кахель, керамограніт і інші види твердих плиток.
  • Плівковий укладають під ламінат, лінолеум, ковролін. В даному випадку підлогове покриття укладається зверху плівки, дозволивши не заливати підігрів системи.

Установка полегшується при використанні матів підігріву. Ширина яких коливається від 0,35 до 0,6 м. А довжина від 0,4 до 11,5 м. Дотримуйтесь вірні виміри не посередньо під ваше місце обігріву. Конструкція виготовляється цільної при монтажі пошкоджувати будь-які частини категорично заборонено!

Основні переваги використання електричної теплої підлоги в Дніпрі:

  • Надійне управління системи від протікання, при установці водяної теплої підлоги
  • Компактність і швидкість монтажу електричної підлоги від компанії Стройіндустрія, не вимагає додаткових витрат на котли, насоси інші прилади.
  • Просте управління здійснюється за допомогою терморегулятора
  • Безпека системи, вихід струму за межі установки абсолютно неможлива.
  • Тривалий термін служби при правильній експлуатації, складе до 50 років. Що не менш важливо в наш час.

Попри велику кількість переваг є, так само і недоліки використання теплих підлог:

  • Витрата електроенергії. У порівнянні з сьогоднішніми цінами на газ, це скоріше за все не мінус, а плюс. Так ви економите, зберігаючи тепло у своєму будинку.
  • Електромагнітне випромінювання. По суті електромагнітне поле дуже слабке. І таким чином не впливає на здоров’я людини.

Сфера застосування електричних теплих підлог від компанії Стройіндустрія Дніпро.

Купуючи електричну теплу підлогу для квартири, приватного будинку. Ви отримуєте додатковий обігрів на кухні, ванній кімнаті, та й інших житлових приміщеннях. Якщо у вас є маленькі діти та домашні тварини – це дуже безпечний спосіб обігріву, в будь-який час року. Не варто переживати якщо при вашій відсутності, дитина або домашня тваринка перекинуть стандартний радіаторний обігрівач. Всі ці завдання вирішуються одним махом при монтажі електричної підлоги від компанії Стройіндустрія Дніпро.

Підсумок. Електрична тепла підлога.

Крім того, часто систему використовують в офісах, промислових приміщеннях, готелях, хостелах, ресторанах, кінотеатрах та інших закладів. Сучасний підхід до розв’язання питання при додатковому обігріві, за мінімальні витрати включаючи монтаж. Допоможе компанія Стройіндустрія Дніпро.