Главная: Кабельна тепла підлога

Как резать плёночный пол

Як різати плівкову теплу підлогу?

Плівкові підлоги є одними з найнадійніших і довговічних підлогових систем, які можна встановити без використання дорогого обладнання. Крім цього, дану систему можна застосовувати, в якості, єдиного джерела, для нагріву квартири або будинку незалежно від його площі. Простими словами, плівковий інфрачервоний тепла підлога можна встановити у ванній під всі типи фінішного покриття, а також на кухні, в дитячій, вітальні або передпокою. Завдяки універсальності та ефективності, плівкові теплі підлоги активно застосовують для монтажу в різних установах (дитячих садах, косметологічних кабінетах і т.д.). При цьому плівкові системи відрізняються міцністю, екологічністю і довговічністю.

Читати далі

Теплый пол в банне

Теплі підлоги в лазні: особливості вибору системи

Ставши власником дачі або заміської ділянки, кожен господар замислюється над зведенням найбільш затишних і комфортних для себе і своєї сім’ї будівель. І часто жодне домоволодіння не обходиться без лазні. Крім цього, сауни є популярним видом відпочинку, тому послуги лазні надають багато готельні комплекси. Але даний тип приміщень повинен тримати задану температуру і добре прогріватися. Також лазні мають ряд особливостей, які слід враховувати при плануванні проєкту. І як відзначають фахівці, особливу увагу необхідно приділяти саме підлогових покриттів.

Читати далі

Теплый пол в гараже

Як вибрати теплу підлогу в гараж?

Для кожного автолюбителя тепла підлога в гаражі не вважається чимось зайвим, а є необхідністю. Завдяки сучасним покриттям системам можна забезпечити оптимальний мікроклімат і відповідно, належні умови для догляду за транспортним засобом в зимову пору року.

З необхідністю проведення ремонтних робіт водії стикаються цілий рік. Але неможливо не погодитися з тим, що в холодний сезон перебувати в неопалюваному приміщенні дуже некомфортно. Більш того, в теплому середовищі будь-який транспортний засіб буде рідше виходити з ладу та автолюбителі зможуть забути про постійні поламання або проблеми з запуском своєї машини. Ось чому з упевненістю можна сказати, що гараж з теплою підлогою – це мрія кожного власника авто. Адже маючи у своєму розпорядженні добре опалювальним приміщенням автолюбителю не доведеться годинами лежати на холодній підлозі, ремонтуючи свій транспортний засіб.

Читати далі