Теплый пол в гараже

Як вибрати теплу підлогу в гараж?

Для кожного автолюбителя тепла підлога в гаражі не вважається чимось зайвим, а є необхідністю. Завдяки сучасним покриттям системам можна забезпечити оптимальний мікроклімат і відповідно, належні умови для догляду за транспортним засобом в зимову пору року.

З необхідністю проведення ремонтних робіт водії стикаються цілий рік. Але неможливо не погодитися з тим, що в холодний сезон перебувати в неопалюваному приміщенні дуже некомфортно. Більш того, в теплому середовищі будь-який транспортний засіб буде рідше виходити з ладу та автолюбителі зможуть забути про постійні поламання або проблеми з запуском своєї машини. Ось чому з упевненістю можна сказати, що гараж з теплою підлогою – це мрія кожного власника авто. Адже маючи у своєму розпорядженні добре опалювальним приміщенням автолюбителю не доведеться годинами лежати на холодній підлозі, ремонтуючи свій транспортний засіб.

Тепла підлога в гаражі – розв’язання багатьох проблем

Теплый.пол в гараже

Сучасні підлогові системи мають численними перевагами, серед яких варто виділити:

 • ефективний і швидкий нагрів приміщення будь-якої площі;
 • створення сприятливих умов для роботи з авто;
 • завдяки оптимальному мікроклімату всі механізми та інші важливі деталі в авто надовго збережуться в справному стані.

Варто відзначити, що монтаж теплої підлоги в гаражі можна здійснювати тільки тоді, коли:

 • Підлогове покриття повинне бути стійким до впливу різних хімічних речовин);
 • Підлогове покриття повинне характеризуватися стійкістю до різних механічних пошкоджень, які можуть виникати в процесі проведення ремонтних робіт;
 • Підлогове покриття повинен бути стійким до впливу вогню і вологи.

Структура статі – ще один важливий момент, який необхідно враховувати перед укладанням покриття. У нинішній час на вибір автолюбителів представлено кілька видів покриттів для підлоги: заливний, бетонний і підлогу з використанням керамічної плитки. На думку фахівців, для гаража можна використовувати будь-який із запропонованих варіантів, оскільки кожен тип відмінно підходить для монтажу в гаражі.

Види та особливості теплих підлог в гаражі

Тепла підлога в гаражі є запорукою справності транспортного засобу. І навіть в найбільш екстремальних ситуаціях водій буде впевнений в справності своєї машини. Але тільки грамотно підібрана для підлоги система здатна впоратися з поставленими завданнями та правильно обігріти приміщення, а також підтримувати заданий температурний режим.

Існує два види підлогових систем: водяний і електричний тепла підлога. Кожен має низку унікальних характеристик, але для гаража краще використовувати другий варіант, оскільки система електричного типу є більш надійною і довговічною. А при правильному монтаж така підлога прослужить від 40 і більше років.

За системою укладання електрична підлога ділитися на:

 • кабельна;
 • плівкова.

До особливостей кабельного типу відносять те, що даний вид системи є спеціалізовані нагрівальні секції, мати або кабелі на котушках. За допомогою термостата на конструкцію буде подаватися і регулюватися електроенергія. А плівковий характеризується тим, що в даному випадку нагрівальним елементом виступає інфрачервона нагрівальна плівка.

Яка система підігріву підлоги краще?

Перед монтажем теплої підлоги в гаражі необхідно розуміти, що підлогове покриття повинне:

 • за певних вимог в автоматичному режимі припиняти обігрів;
 • рівномірно нагрівати гараж (від низу до верху);
 • не позичати корисне для автолюбителя простір в приміщенні;
 • відповідати правилам і нормам безпеки;
 • відрізнятися простотою монтажу.

І попри численні переваги водяних підлог, варто враховувати, що такі системи відносяться до дорогих варіантів опалення. Вони вимагають постійного обслуговування і займають багато місця в приміщенні. До того ж водяні підлоги характеризуються деякими складнощами монтажу, адже для їх установки потрібно підводити комунікації та відповідно, використовувати під час укладання додаткове і дороге обладнання (циркулярна помпа, котел і т.д.).

Схема оборудования для водяного теплогопола

Підлоги електричного типу являють собою менш витратний варіант. Вони не вимагають підведення труб, а вся конструкція буде розташовуватися безпосередньо в стягуванні підлогового покриття. Підлоги відрізняються простотою монтажу та обслуговування. А єдиним елементом для регулювання всієї системи виступає невеликий за розміром термостат, який зовні нагадує простий вимикач.

Нюанси монтажу електричних теплих підлог в гаражі

Всупереч простоті укладання електричних підлог, монтаж систем повинен проводитися в кілька етапів:

 • спочатку заливається бетонна стяжка, яка буде виконувати роль ізоляції від хімічних впливів і вологи;
 • після її висихання на стяжку потрібно укласти спеціальний тепловідбивальний матеріал, за винятком фольги;
 • безпосередньо на матеріал укладається плитка система (кабель або плівка);
 • після укладання проводиться ізоляція можливих контактів, а також монтаж терморегулятора (датчика температурного режиму);
 • після проведених маніпуляцій проводиться тестове включення система, тобто її перевірка на справність;
 • якщо монтаж проведений успішно, далі заливається тонка стяжка або стелиться паркетна дошка (фанера).

Важливо розуміти, що справність і довговічність теплої підлоги безпосередньо залежить від правильної установки, тому краще не експериментувати та довірити монтаж кваліфікованим майстрам компанії “Стройіндустрія Дніпро”.

Переваги теплої підлоги в гаражі від “Стройіндустрія Дніпро”

Компанія “Стройіндустрія Дніпро” зазначає, що тепла підлога в гаражі має ряд переваг, адже:

 • температурний режим в приміщенні можна регулювати за власним бажанням за допомогою зручного в експлуатації термодатчика;
 • електрична підлога не потребує використання додаткових комунікацій, а єдиним джерелом енергії для його безперебійного функціонування служить електрику;
 • підлоги електрична система обігріву дуже довговічна і при належному догляді підлога прослужить більше ніж 40 років без технічного обслуговування.

Оформити замовлення клієнти можуть найбільш зручним для себе способом і при необхідності обговорити всі деталі та нюанси монтажу з висококваліфікованими співробітниками компанії. Також “Стройіндустрія Дніпро” пропонує замовникам скористатися послугою постачання обладнання та обслуговування систем.

“Стройіндустрія Дніпро” – це професіоналізм і високу якість виконаних робіт. Переконатися в цьому може кожен клієнт компанії, адже у своїй роботі “Стройіндустрія Дніпро” використовує тільки індивідуальний підхід і дає офіційну гарантію на виконані роботи 36 місяців!