Как резать плёночный пол

Як різати плівкову теплу підлогу?

Плівкові підлоги є одними з найнадійніших і довговічних підлогових систем, які можна встановити без використання дорогого обладнання. Крім цього, дану систему можна застосовувати, в якості, єдиного джерела, для нагріву квартири або будинку незалежно від його площі. Простими словами, плівковий інфрачервоний тепла підлога можна встановити у ванній під всі типи фінішного покриття, а також на кухні, в дитячій, вітальні або передпокою. Завдяки універсальності та ефективності, плівкові теплі підлоги активно застосовують для монтажу в різних установах (дитячих садах, косметологічних кабінетах і т.д.). При цьому плівкові системи відрізняються міцністю, екологічністю і довговічністю.

Зручність, простота монтажу – далеко не єдині переваги плівкових систем підлогового обігріву, оскільки при їх установці не потрібно замислюватися над укладанням бетонної стяжки. А зовні, підлоги являють собою плівку з нагрівальними елементами. Під впливом електрики вони починають створювати випромінювання, завдяки чому і відбувається нагрів. Варто відзначити, що випромінювання людина побачити не може, але він зможе відчути приємне тепло, яке буде рівномірно розподілятися по кімнаті від низу до верху.

Характеристики плівкових підлогових систем

Нагревательная плёнка

Плівкові теплі підлоги можна впевнено вважати унікальною розробкою на ринку підлогових систем для обігріву приміщень. Їх головною відмінністю є те, що функціонують системи завдяки інфрачервоному випромінюванню. Конструкційно плівкова тепла підлога складається з плівки з поліестеру, на яку спеціальним шаром наноситься мідь. Також на плівку наноситься паста зі срібла і графіту. При цьому провідники зі срібла і міді відрізняються меншим опором, забезпечуючи тим самим, відсутність ефекту окислення. А нагрівальні елементи з графіту характеризуються відмінними експлуатаційними якостями.

Принцип дії полягає в тому, що електрику буде проходити через смуги з міді. Далі струм буде потрапляти на нагрівальні елементи з графіту і відповідно, випромінювати інфрачервоні хвилі. Варто зазначити, що інфрачервоне випромінювання здійснює нагрів не найбільш повітря, а що знаходяться в приміщенні різних об’єктів. І якщо прості теплі підлоги найчастіше нагрівають тільки повітря (яке надалі швидко підіймається під стелю), то плівкові виробляють рівномірний обігрів приміщень. Внаслідок чого тепло зберігається в тому місці, в якому ви будете перебувати. При цьому плівкові системи не сушать повітря, а також не сприяють циркуляції пилу і генерації негативних іонів. Внаслідок цього їх рекомендується використовувати всім людям, які страждають різними алергічними недугами.

Переваги плівкових підлогових систем

На відміну від аналогів, підлоги плівкового типу характеризуються:

 • простотою і зручністю установки, завдяки чому провести укладання системи може навіть не фахівець в даній області;
 • підвищеною безпекою, оскільки в плівкових системах геть відсутній ризик виникнення замикання;
 • установкою в абсолютно будь-яких спорудах;
 • плівкові системи підходять для установки не тільки на підлозі, але і на багатьох інших поверхнях (стінах, стелях);
 • високим рівнем ККД, який становить 97%;
 • відмінною сумісністю з іншими видами підлогових опалювальних систем;
 • повною відсутністю шкідливого електромагнітного випромінювання;
 • позитивним впливом інфрачервоного випромінювання на здоров’я людини, бо завдяки активній роботі покриттів можна підвищити імунітет, нормалізувати
 • обмін речовин тощо;
 • безшумністю роботи;
 • екологічністю.

Установка плівкової підлоги: нюанси укладання

Перед монтажем теплої підлоги потрібно підготувати місце для монтажу. Для цього на поверхні необхідно прибрати будь-які елементи та оглянути підлогу на наявність великих тріщин або ям. Також не варто забувати, що плівкова стать не монтується на місця під меблями, тому часто для підлоги система займе не більше 75% всієї площі.

В цілому, монтаж підлоги плівкового типу складається з 6 основних етапів:

Схема подключения теплого пола

 1. установки покриття з тепловідбиваючим ефектом (на підлогу укладається утеплювач з термостійкими властивостями та підвищеною щільністю, яка закріплюється скотчем.
 2. монтажу термоплівки (матеріал лицьовою стороною кладеться на поверхню підлоги, але різати енергоплівку дозволяється певного розміру секціями з їх подальшим монтажем одна біля одної). Варто не забувати, що різати плівку можна виключно в спеціально позначених місцях (по пунктирних лініях, спеціально зазначеним на плівці), а монтувати її по довжині кімнати, оскільки в даному випадку можна уникнути створення великої кількості точок для підключення системи, але довжина однієї секції має обмеження в 7-10 м.кв., необхідно уточнювати у постачальника);
 3. монтажу термодатчика (установка проводиться за попереднього вибору місця його установки). І як відзначають фахівці, встановити датчик потрібно стаціонарно (з проводкою прихованого або зовнішнього типу);
 4. установки проводів і їх підключення до термодатчика;
 5. тестування підключеної системи;
 6. укладання фінішного покриття (проводиться тільки після попередньої перевірки системи на справність).

Помилки при монтажі плівкового теплої підлоги

Соединение теплого пола

Недотримання встановлених правил при укладанні підлоги плівковою системи може призвести до несправності всього статі. І в основному саме неправильне з’єднання смуг спеціальної плівки одна біля одної є головною проблемою при установці опалювальної системи. Якщо неправильно розрізати плівку, то можна зробити непоправну помилку і привести нагрівальну плівку в несправний стан. Щоб уникнути проблем, потрібно розрізати плівку в місцях, зазначених виробником опалювальної продукції. У зворотному випадку вийде розрив нагрівальних елементів, відповідно стать не буде нагріватися. А при виявленні інших помилок може виникнути коротке замикання. Ось чому монтаж теплих підлог краще довіряти професіоналам.

Майстри компанії “Стройіндустрія Дніпро” гарантують замовникам якісне виконання робіт з урахуванням особливостей приміщення і побажань своїх клієнтів. Крім цього, кожен замовник може бути впевнений в професіоналізмі команди, адже всі співробітники фірми є сертифікованими майстрами з багаторічним досвідом роботи у сфері монтажу теплих підлог всіх видів. Також фахівці компанії завжди допоможуть при виборі потужності плівкової підлоги та грамотно проконсультують щодо будь-яких питань, пов’язаних з установкою системи.

Будьте впевнені, що монтаж теплої підлоги від “Стройіндустрія Дніпро” – це унікальна можливість стати власником підлогової системи для обігріву, яка здатна подарувати здоров’я, а також створити тепло і затишок в кожному будинку з гарантією на виконані роботи 36 місяців!