Записи и статьи

Як боротися з обмерзанням даху?

Як боротися з обмерзанням даху? Це питання стоїть ребром вже сьогодні перед багатьма власниками нерухомості – котеджів, Житлових Комплексів, складських та офісних будівель. Промислові підприємства так само страждають від непрацюючих в зимовий період водостоків і обмерзання покрівель будівель підприємства. Що ж відбувається взимку з водостоками?

Опади у вигляді снігу на покрівлі це не страшно! Страшно, коли лежить на даху сніг починає танути та просуваючись по жолобах і водостічних трубах підмерзати та перетворюватися в лід! Ось це проблема, яка може принести великі неприємності, як власникам цих будівель, так і просто перехожим і проїжджаючим повз людям. Замерзла вода тобто вже лід закриває шлях сходження зграя снігу з даху і тоді ця вода починає накопичуватися на покрівлі, жолобах, водостічних трубах, прилеглих будівлях у вигляді крижаних брил. Ці крижані брили в будь-який момент можуть обірватися з даху і впасти “нам” на голови або на наші авто і т.д. Так само замерзлі жолоби та труби в прямому сенсі розриваються і навесні треба робити ремонт пошкоджених ділянок. Вода, яка залишилася на даху і не зійшла в землю, починає шукати шляхи сходу, і часто знаходить тріщини та інші пошкодження покрівлі та потрапляє всередину будівлі та тоді з ремонтом можна попрощатися і “хай живе новий ремонт”.

Всього цього можна уникнути якщо всього лише один раз поставити систему антиобледеніння даху і водостоків.

Робота системи сніготанення покрівлі. Місто Дніпро січень 2019 року.

Тоді ви забудете про ці всі проблеми та будете займатися більш важливими справами та не будете витрачати гроші та дорогоцінний час щороку. Якщо ця стаття посіяла в вашій голові зерно прагматизму і ви майже готові рухатися далі, ми до ваших послуг.

Оставить комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для боротьби зі спамом