Як боротися з обмерзанням даху?

Як боротися з обмерзанням даху?

Як боротися з обмерзанням даху? Це питання стоїть ребром вже сьогодні перед багатьма власниками нерухомості – котеджів, Житлових Комплексів, складських та офісних будівель. Промислові підприємства так само страждають від непрацюючих в зимовий період водостоків і обмерзання покрівель будівель підприємства. Що ж відбувається взимку з водостоками?

Як боротися з обмерзанням даху?

Опади у вигляді снігу на покрівлі це не страшно! Страшно, коли лежить на даху сніг починає танути та просуваючись по жолобах і водостічних трубах підмерзати та перетворюватися в лід! Ось це проблема, яка може принести великі неприємності, як власникам цих будівель, так і просто перехожим і проїжджаючим повз людям. Замерзла вода тобто вже лід закриває шлях сходження зграя снігу з даху і тоді ця вода починає накопичуватися на покрівлі, жолобах, водостічних трубах, прилеглих будівлях у вигляді крижаних брил. Ці

крижані брили в будь-який момент можуть обірватися з даху і впасти “нам” на голови або на наші авто і т.д. Так само замерзлі жолоби та труби в прямому сенсі розриваються і навесні треба робити ремонт пошкоджених ділянок. Вода, яка залишилася на даху і не зійшла в землю, починає шукати шляхи сходу, і часто знаходить тріщини та інші пошкодження покрівлі та потрапляє всередину будівлі та тоді з ремонтом можна попрощатися і “хай живе новий ремонт”.

Всього цього можна уникнути якщо всього лише один раз поставити систему антиобледеніння даху і водостоків.

Робота системи сніготанення покрівлі. Місто Дніпро січень 2019 року.

Як боротися з обмерзанням даху? Як боротися з обмерзанням даху?

 

 

 

 

 

 

 

 

Як боротися з обмерзанням даху?

 

Тоді ви забудете про ці всі проблеми та будете займатися більш важливими справами та не будете витрачати гроші та дорогоцінний час щороку. Якщо ця стаття посіяла в вашій голові зерно прагматизму і ви майже готові рухатися далі, ми до ваших послуг.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *